Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
18/03/2019 - 10:00

Zgłoś się do Małopolska Startup Award i wprowadź swój startup na rynek światowy

Uwaga startupowcy! Już od 18 marca możecie zgłosić swoją firmę do Małopolska Startup Award w ramach projektu „Małopolska Startup Rocket”. Do udziału w konkursie zapraszamy startupy z Małopolski, które planują ekspansję zagraniczną.

Trzydzieścioro laureatów wyjedzie na największe targi innowacyjności w Tokio, Kuala Lumpur, Hanowerze, Mediolanie, Singapurze i Tel Awiwie, a także weźmie udział w Startup Session Elite na Forum Ekonomicznym w Krynicy.

Projekt „Małopolska Startup Rocket” jest realizowany w ramach 3 Osi Priorytetowej Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej Gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski” (nr konkursu RPMP.03.03.01-IP.01-12-029/18) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest promocja gospodarcza Małopolski jako regionu prężnego rozwoju środowiska startupowego oraz lidera innowacji, jak również wsparcie innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorców z regionu w ekspansji na rynki zagraniczne.

Zgłoś się do Małopolska Startup Award i wprowadź swój startup na rynek światowy

Za przeprowadzenie konkursu odpowiedzialna jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, znana przede wszystkim jako organizator corocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju, jednego z najważniejszych spotkań elit politycznych i biznesowych w Europie. Oprócz organizacji „polskiego Davos” Instytut Studiów Wschodnich prowadzi szereg innych działań na rzecz gospodarczej, naukowo-technicznej i kulturalnej współpracy pomiędzy państwami europejskimi, szczególnie Europy Środkowej i Wschodniej. W ramach nowego programu Economic Accelerator Instytut promuje startupy podczas wszystkich swoich konferencji. Jedna z nich, zbliżające się wielkimi krokami Forum Innowacji (Tarnów 15-16 kwietnia), w całości poświęcona jest innowacyjnym przedsiębiorcom.  

Ze zwycięstwem w Małopolska Startup Award wiąże się nie tylko wyjazd na prestiżowe targi branżowe w najatrakcyjniejsze miejsca na globalnej mapie innowacyjności. Ważnym aspektem projektu jest także promocja laureatów w polskich i zagranicznych mediach oraz umożliwienie im kontaktu z inwestorami i przedstawicielami najważniejszych ekosystemów startupowych z całego świata podczas Forum Innowacji i Forum Ekonomicznego.

Zapisy na Małopolska Startup Award odbywać się będą od 18 do 29 marca 2019 roku za pośrednictwem formularza 

Zgłoś się do Małopolska Startup Award i wprowadź swój startup na rynek światowy

Zgłoszone firmy muszą spełniać podstawowe wymagania:

  • zaliczać się do MŚP,
  • określać się jako startupy,
  • mieć siedzibę na terenie województwa małopolskiego,
  • zakresem działań wpisywać się w małopolskie inteligentne specjalizacje,
  • posiadać strategię/plan działalności międzynarodowej przedsiębiorstwa (wymagane jest oświadczenie o posiadaniu takiej strategii/planu).

Równocześnie można wziąć także udział w ogólnopolskim konkursie Startup Award z pulą nagród wynoszącą 100 000 zł.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone drugiego dnia Forum Innowacji, podczas uroczystej gali. Więcej szczegółów można uzyskać na stronach internetowych:

http://www.economicaccelerator.pl/

https://www.forum-ekonomiczne.pl/forum-innowacji/Dziękujemy za przesłanie błędu