Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
02/02/2023 - 10:30

Żyj wygodnie z odkurzaczem Rodmi 3w1. To robot, który zrobi wszystko za Ciebie (reklama)

W jaki sposób robot-odkurzacz Roidmi 3w1 rozwiązuje problem czyszczenia pojemników na kurz i czyszczenia mopa?

Wraz z popularnością inteligentnych domów, odkurzacz 3w1 stał się jeszcze bardziej powszechnym i łatwym w użyciu urządzeniem czyszczącym. Chociaż ogólny odkurzacz 3w1 poradzi sobie z większością zadań związanych z czyszczeniem, konsumenci nadal mają wiele problemów z korzystaniem z urządzenia. Uciążliwa jest konieczność częstego czyszczenia pojemnika na kurz, czyszczenia mopa itd. Producenci robotów-odkurzaczy stanęli więc przed nowym wyzwaniem.

Jakie są przyczyny rosnącego popytu na odkurzacze automatyczne 3w1?

Badania rynku Roidmi wykazały, że zapotrzebowanie konsumentów na automatyczne roboty do zbierania kurzu stale rośnie. Są ku temu dwa główne powody.

Pierwszym z nich jest kłopot z częstym i ręcznym czyszczeniem pojemnika na kurz. Podczas czyszczenia, nie tylko łatwo ubrudzić sobie ręce, ale także z powodu unoszącego się kurzu, łatwo spowodować wtórne zanieczyszczenie, wpływające na zdrowie domowników. Ponadto, czyszczenie pojemnika kilka razy dziennie jest stratą czasu i rozproszeniem dla użytkownika.

Po drugie, jeśli użytkownik nie wyczyści pojemnika na kurz na czas lub zapomni wyczyścić pojemnik, kurz gromadzi się przez tam długi czas. Nieprzyjemny zapach i rozwój bakterii to tylko jeden ze skutków. Zapchana komora na kurz zmniejsza skuteczność odkurzacza i ostatecznie prowadzi do słabych osiągnięć robota w czyszczeniu.

Jak Roidmi rozwiązuje te problemy?

1. Roidmi Eve Plus rozwiązuje problem zbierania kurzu.

W odpowiedzi na powyższe problemy z czyszczeniem pojemników na kurz, Roidmi  wprowadził na rynek model odkurzacza-robota Roidmi Eve Plus 3w1. Maszyna ma automatyczną funkcję zbierania kurzu, czyszczenie pojemnika na kurz i samodzielnego pakowanie śmieci. Cały proces usuwania śmieci jest uszczelniony.  Po każdym zebraniu kurzu maszyna automatycznie dezynfekuje powierzchnię, usuwając substancje takie jak roztocza, mikroorganizmy i toksyczne chemikalia. Może też usunąć zapach papierosów i perfum.

Funkcja zbierania pyłu Roidmi Eve Plus w pełni spełnia swoje zadnie. Nie trzeba już marnować czasu na czyszczenie pojemnika i męczyć się ręcznym czyszczeniem, wzbijając wtedy chmury pyłu. Produkt został doceniony przez konsumentów.

2. Roidmi EVA rozwija się: robot odkurzający 3w1, może mopować, zbierać kurz i automatycznie czyścić mopa

Aby zaspokoić potrzeby większej liczby użytkowników i całkowicie rozwiązać problem ręcznej interwencji w celu wyczyszczenia skrzynki na kurz czy mopa, zaktualizowano produkt Roidmi. Nowy  odkurzacz Roidmi EVA 3w1 jest wyposażony w automatyczne czyszczenie mopów, automatyczne zbieranie kurzu, zamiatanie i mopowanie w jednym oraz funkcję suszenia mopów.

Bez ręcznej interwencji mop może być czyszczony w regularnych odstępach czasu. To rozwiąże problem brudnego mopa, który zbiera zanieczyszczenia po każdym sprzątaniu. Po każdym czyszczeniu maszyna automatycznie zbiera kurz i suszy mop, skutecznie unikając gromadzenia się kurzu w pojemniku na kurz. Odkurzacz Roidmi nie zostawia wilgotnego mopa, w którym mogłoby rozmnażać się bakterie i który mógłby wydzielać nieprzyjemny zapach.

Produkty Roidmi w odkurzaniu, mopowaniu, nawigacji, inteligencji nadal nie ustępują innym markom. Roidmi EVA jest wyposażony w nową generację LDS4.0 LIDAR, który może szybko skanować cały dom i automatycznie rysować mapę za pomocą algorytmu SLAM. Algorytm ten automatycznie planuje trasę poprzez wewnętrzne obliczenia sztucznej inteligencji. Nie tylko można zapisać przedziałki na mapie, ale można również scalać i nazywać części mapy, aby uzyskać sprzątanie w ustalonej kolejności lub regularnie umawiać się na sprzątanie wyznaczonych pomieszczeń. Produkty z serii Roidmi są kompatybilne z głośnikami  ALEXA, Google, Xiaomi i innymi inteligentnymi funkcjami łączenia. Głos może być używany do wydawania poleceń.

Produkty Roidmi: obsługa posprzedażowa jest gwarantowana.

Roidmi – poza cechami swoich świetnych urządzeń – ma jeszcze jedną wyjątkową przewagę konkurencyjną. Marka od wielu lat koncentruje się na produkcji urządzeń czyszczących, w technologii rese arch i rozwoju, doborze materiałów, kontroli jakości, bezpieczeństwie produktu w celu osiągnięcia międzynarodowych standardów i ma ponad 200 patentów technologicznych, iF, red dot, GOODDISGN i inne międzynarodowe nagrody za wzornictwo. Jakość produktu jest gwarantowana.

Ponadto produkty Roidmi podbiły rynek w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Japonii, Korei Południowej i innych krajach 100 na całym świecie, gdzie rozmieszczone są dziesiątki tysięcy sklepów detalicznych offline z dostawami. Wiele krajów ma lokalnych dystrybutorów, którzy oferują gwarancję posprzedażną.

Roidmi pragnie wykorzystać najlepszą technologię do rozwiązania różnych problemów konsumentów związanych z czyszczeniem i chce jeszcze bardziej zwiększyć zadowolenie klientów.

Znajdź Roidmi Eve - KLIKNIJ TUTAJ
Zobacz Roidmi Eve Plus - KLIKNIJ TUTAJ

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu