Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
16/03/2018 - 13:45

Teletydzień: Ostro szarżujemy! [WIDEO]

Jeśli jakoś można określić miniony tydzień utrwalony, to tak: ostro szarżujemy. Kierowcy na ulicach, samorządowcy w drodze pod odtworzenie w Nowym Sączu jednostki wojskowej a ugrupowania polityce w poszukiwaniu tego jedynego, najlepszego kandydata na prezydenta Nowego Sącza. Co utrwaliła kamera TV Sądeczanin?

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: ZGŁASZAJCIE SIĘ! V edycja największego muzycznego konkursu w regionie [WIDEO]

Jechał służbowym autem, ale rozsądek chyba zostawił w domu. Przez jego skandaliczne zachowanie  na rondzie u zbiegu ulic Kilińskiego i Bulwaru Narwiku mogło dojść do poważnego wypadku. Na szczęście jeden z kierowców wykazał się refleksem. Zobaczcie co nagrał nasz Czytelnik.

Podczas uroczystego apelu o przywrócenie I Pułku Strzelców Podhalańskich w Nowym Sączu, w starostwie powiatowym w Limanowej głos zabrała również Urszula Nowogórska, przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego. Co według niej jest najważniejsze w tej idei?

A jak burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek argumentuje starania samorządów naszego subregionu w sprawie przywrócenia w Nowym Sączu I Pułku Strzelców Podhalańskich? Co zyskają na tym mieszkańcy regionu?

Zobacz też: Wybory samorządowe 2018: Siedmiu kandydatów koalicjantów Platformy

Jesteście ciekawi jak do wyborów samorządowych przygotowuje się Platforma Obywatelska ze swoimi koalicjantami? Czy już wiadomo, kto powalczy o fotel prezydenta Nowego Sącza z ramienia opozycji? Rozmawialiśmy o tym z posłem Andrzejem Czerwińskim.

Górale mawiają, że nic tak nie łączy mężczyzn jak wspólna, konkretna, męska robota. 28 „chłopów” z całej diecezji tarnowskiej przyjechało w miniony weekend do Krynicy-Zdroju, aby zakasać rękawy i popracować wspólnie nad formacją duchową. O czym dyskutowali?

ES e.stachura@sadeczanin.info Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu