Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 20 lutego. Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Czytelnicy portalu Sądeczanin.info mogą już głosować na kandydatury w VIII Konkursie Literackim o Nagrodę ks. prof. Bolesława Kumora. Każdy może wskazać swoje typy w dwóch kategoriach: „Sądecki Autor” i "Książka o Sądecczyźnie". Chodzi o publikacje wydane w 2019 roku.
26/02/2020
2. Sądeckie Targi Książki: do Krynicy-Zdroju przyjadą uznani wystawcy
Nie byłoby targów książki bez wystawców, autorów świetnych publikacji, no i oczywiście bez miłośników książek. Wielkie czytelnicze święto, wielkie czytelnicze wydarzenie przed nami. Zapraszamy 29 lutego do Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. To tam na Czytelników, podczas 2. Sądeckich Tragów Książki, czekać będą autorzy książek i wystawcy z całej Polski.
20/02/2020
Fot. Iga Michalec
W ubiegłym roku do dyspozycji wystawców z całej Polski oraz Czytelników oddaliśmy jedną z większych sal w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu. Zainteresowanie targami przerosło oczekiwania organizatorów. W tym roku wystawiennicza przestrzeń będzie jeszcze większa. Zapraszamy 29 lutego do Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju. Do udziału w tegorocznych 2. Sądeckich Targach Książki zachęca Małgorzata Sitek, koordynator tego czytelniczego wydarzenia.
20/02/2020
table-fundacja

ORGANIZATOR

PARTNER
ORGANIZACYJNY

PATRONAT MEDIALNY


PARTNERZY