Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Jesteś Artystą Ludowym

Fundacja Sądecka zachęca artystów z Subregionu Sądeckiego ( tj. powiaty: nowosądecki, limanowski, gorlicki) do zgłoszenia prezentacji własnej twórczości, która ukaże się na portalu sadeczanin.info.

Portal ten jest obecnie głównym źródłem informacji dla miasta Nowego Sącza oraz powiatu nowosądeckiego. Stanowi jednocześnie idealne źródło informacji dla osób szukających aktualności i ciekawostek o Sądecczyźnie, jej atrakcjach i miejscach wartych odwiedzenia.

Do końca sierpnia 2014 r. zostanie uruchomiona podstrona na portalu ‘sadeczanin.info’ zatytułowana „Rękodzieła Subregionu Sądeckiego".

Podstrona ta poświęcona będzie rękodziełom artystów ludowych zamieszkujących teren Subregionu. Jednocześnie wypromuje ich autorów oraz miejscowości o walorze turystycznym, w których ci artyści aktualnie tworzą.

Tym samym prosimy o zgłoszenie swojej oferty poprzez wypełnienie formularza i przesłanie go do Fundacji Sądeckiej. Formularz można wysłać na adres: Fundacja Sądecka, ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz, bądź elektronicznie na adres  sekretariat@sadeczanin.info

Mocno wierzymy, iż dostępna i bogata baza artystów ludowych przyczyni się do promocji regionu w Małopolsce i Polsce, a także do poprawy sytuacji gospodarczej obszarów wiejskich regionu. W konsekwencji wzmocni i spopularyzuje turystykę wiejską jako ciekawą formę spędzania wolnego czasu.

*Artyści nie ponoszą żadnych kosztów finansowych wynikających  z udziału w projekcie.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Informacja