Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 maja. Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja

Sądeczanin.info - kontakt z redakcją

Masz dla nas temat? Zadzwoń lub napisz!

Redakcję portalu sadeczanin.info i miesięcznika "Sądeczanin" znajdziesz pod adresem:
Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz

 

Redaktor naczelny

 
Tomasz Kowalski

tel. (18) 475 16 43 | 604 978 300
tomasz.kowalski@sadeczanin.info

Dział aktualności

Ewa Stachura
tel. (18) 475 16 38
tel. 797 774 573
e.stachura@sadeczanin.info
Iga Michalec
tel. (18) 475 16 52
tel. 797 775 223
i.michalec@sadeczanin.info

Informacje kryminalne

Rafał Gajewski
tel. (18) 475 16 37
tel. 797 774 106
r.gajewski@sadeczanin.info

Gospodarka

Jagienka Michalik
tel. (18) 475 16 35
tel. 797 774 627
jagienka.michalik@sadeczanin.info
Kinga Kos
tel. (18) 475 16 46
tel. 508 930 468
k.kos@sadeczanin.info
Sylwia Siwulska

tel. (18) 475 16 46
s.siwulska@sadeczanin.info
Mateusz Pogwizd

tel. (18) 475 16 34
m.pogwizd@sadeczanin.info

Wideo

Daniel Szlag

tel. (18) 475 16 59
d.szlag@sadeczanin.info