Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
07/01/2016 - 20:40

Radio RDN partnerem medialnym Światowych Dni Młodzieży

Na antenie radia RDN.Małopolska oraz RDN.Nowy Sącz będzie można usłyszeć specjalene relacje związane ze Światowymi Dniami Młodzieży. Do tych relacji należeć będą specjalne serwisy informacyjne, transmisje nabożeństw, a także programy na żywo.

Radio RDNUmowę o współpracy, w ramach obsługi medialnej Światowych Dni Młodzieży, pomiędzy radiem RDN a Komitetem Organizacyjnym Kraków 2016, zawarto w czwartek 7 stycznia w krakowskiej Kurii Metropolitalnej.

Współpraca pomiędzy Komitetem Organizacyjnym a Radiem RDN obejmuje przede wszystkim zapewnienie obsługi medialnej spotkania w Krakowie – mówi dyrektor rozgłośni diecezji tarnowskiej ks. Jacek Miszczak. – Dotyczy także przygotowań do Światowych Dni Młodzieży i przekazywania informacji o wydarzeniu jak najszerszemu gronu odbiorców. Już dziś, na antenie Radia RDN emitowany jest Oficjalny Radiowy Serwis Informacyjny Światowych Dni Młodzieży, nagrywany przez radio RDN, a emitowany na antenie rozgłośni katolickich z całego kraju – dodaje ks. Jacek Miszczak.

Dotarcie do jak największej liczby słuchaczy w całym kraju i nie tylko. – Liczy się również przekaz, który będzie można usłyszeć – mówi ks. Adam Parszywka, odpowiedzialny za sekcję komunikacji ŚDM. – Jestem spokojny jeśli chodzi o materiały które będą przygotowywane na antenie RDN. To bardzo ważny zakres informacji i wiem że z tego obowiązku rozgłośnia diecezji tarnowskiej się wywiąże – dodaje.

Na spotkaniu w Pałacu Biskupów Krakowskich byli obecni ks. Jacek Miszczak – dyrektor radia RDN, ks. Krzysztof Orzeł – wicedyrektor radia, bp Damian Muskus OFM – Koordynator Generalny Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży 2016, ks. Wojciech Olszowski – Zastępca Ekonoma Archidiecezjalnego i dyrektor Sekcji Finansowej Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków 2016 oraz przedstawiciele Sekcji Komunikacji.

(P)

źródło i fot: RDNDziękujemy za przesłanie błędu