Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 lipca. Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa
11/03/2016 - 07:20

Złóż życzenia ks. prof. Michałowi Hellerowi

Każdy może złożyć życzenia księdzu profesorowi Michałowi Hellerowi. Wybitny uczony, kosmolog, filozof i teolog będzie obchodził swoje urodziny w najbliższą sobotę – 12 marca. Chociaż ksiądz profesor Michał Heller już świętował urodziny podczas gali w rodzinnym mieście to wciąż można składać mu życzenia.

Życzenia dla ks. HelleraKsiądz profesor Heller jest jedynym Polakiem, który zdobył nagrodę Templetona, nazywaną “katolickim Noblem”. Napisał ponad sześćdziesiąt książek i ufundował Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych. Życzenia dla wybitnego uczonego można składać za pośrednictwem strony Copernicus Center Press. Wystarczy wejść na stronę www.ccpress.pl/zyczenia i wpisać życzenia w specjalny formularz.

Do tej pory pojawiło się już kilkadziesiąt tekstów, między innymi od wdzięcznych czytelników publikacji księdza profesora. Wśród nich życzenia budowania kolejnych mostów w relacjach nauki i religii, życzenia by zachwyt nad stwarzanym Światem i ciekawość nigdy nie ustawały a przede wszystkim życzenia długich lat życia. Są też podziękowania za owoce pracy twórczej, dzielenie się wizją świata i poszerzanie horyzontów wiary i wiedzy. Jak zapewnia Copernicus Center Press – wszystkie życzenia zostaną przekazane księdzu Michałowi Hellerowi.

(P)

źródło: www.diecezja.tarnow.plDziękujemy za przesłanie błędu