Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
28/02/2023 - 12:15

Stoisko „Sądeczanina” przeżywało podczas 5. Sądeckich Targów Książki oblężenie

Prawdziwe oblężenie podczas 5. Sądeckich Targów Książki przeżywało stoisko portalu „Sądeczanin.info” oraz miesięcznika „Sądeczanin”. Targi odbyły się w tym roku w Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju.

Ludzi, którzy podchodzili do stoiska „Sądeczanina” i pytali o rzeczy związane z samymi targami i nie tylko było mnóstwo.

Na stoisku „Sądeczanina” dostępne były aktualne i archiwalne numery miesięcznika „Sądeczanin” oraz kwartalnika „Sądeczanin Historia”, które są wydawane przez Fundację Sądecką.

Można było również uzyskać informacje o prenumeracie miesięcznika „Sądeczanin” oraz kwartalnika „Sądeczanin Historia”, kupić ją i wrócić do domu z zakupionymi egzemplarzami miesięcznika, jaki i kwartalnika.

Uczestnicy targów pytali, ale też i kupowali poszukiwane książki, które wydali sądeccy autorzy, jak chociażby publikacje Antoniego Kroha, prof. Bolesława Farona, Bronka z Obidzy. Dostępna była także cala trylogia wspomnień Zofii z Odrowąż – Pieniążków Skąpskiej „Dziwne jest serce kobiece”

W tym miejscu można było również kupić książki autorów: Edyty Świętek „Sekrety kobiecych dusz” i Andrzeja Zybertowicza „Cyber kontra real”. Te dwie osoby wzięły udział podczas 5. Sądeckich Targów Książki w spotkaniach autorskich.

Przy zakupie książek i naszych publikacji można było dostać torbę targową 5. STK lub gadżet od Sądeczanina.

[email protected], fot. IM.

Dziękujemy za przesłanie błędu