Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
26/02/2020 - 23:30

Konkurs! Wygraj książkę Antoniego Kroha „Powrót na Sądecczyznę”!

Prześlij nam zdjęcie swojego ulubionego miejsca na Sądecczyźnie i wygraj książkę jednego z najznamienitszych polskich etnografów.


Konkurs! Wygraj książkę Antoniego Kroha „Powrót na Sądecczyznę”!
Ulubione miejsce, czyli jakie? Takie, do którego najchętniej wracasz, z którym wiążesz najpiękniejsze wspomnienia. To, które wywołuje uśmiech na Twojej twarzy. Może to być pamiątka z romantycznego spaceru po plantach, zdjęcie tęczy, która wyłoniła się nad Bazyliką lub innej wyjątkowej chwili.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Prześlij zdjęcie miejsca wraz z opisem, gdzie zostało zrobione na adres [email protected] lub zamieść je pod wpisem konkursowym na naszym Facebooku. Autorzy trzech najciekawszych fotografii otrzymają od nas książki Antoniego Kroha „Powrót na Sądecczyznę”. Będzie je można odebrać na stoisku Sądeczanina na 2. Sądeckich Targach Książki w Krynicy Zdroju w Pijalni Głównej. W trakcie targów odbędzie się spotkanie autorskie z Antonim Krohem. Szczegółów wypatrujcie na naszym portalu!

Na zdjęcia czekamy do piątku (28.02.2020 r.). Wyniki konkursu będą ogłoszone w sobotę w godzinach porannych na naszym portalu.

Konkurs! Wygraj książkę Antoniego Kroha „Powrót na Sądecczyznę”!

Regulamin konkursu „Ulubione miejsce na Sądecczyźnie”.Dziękujemy za przesłanie błędu