Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 kwietnia. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
08/04/2021 - 04:00

Jeden gniewny człowiek. Nowy film Guya Ritchiego

Jeden gniewny człowiek to nowy film Guya Ritchiego twórcy “Dzentelmenów”, „Przekrętu” i „Porachunków”, odpowiedzialnego za reaktywację Króla Artura, Sherlocka Holmesa i Aladyna. Jason Statham znów w roli skrojonej w sam raz dla niego: jako milczący twardziel, spec od transportu bezcennych ładunków, który przestrzega tylko tych zasad, które sam ustanawia. W jednej z głównych ról Holt McCallany, gwiazdor serialu „Mindhunter”.

Obejrzyj też trailer 'Spirali"

Co obejrzymy? Kalifornijska firma zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wymordowano.

W takich okolicznościach do firmy dołącza "H" (Jason Statham) milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach.

Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wewnętrzne śledztwo, które prowadzi ujawnia coraz bardziej zaskakujące i niepokojące fakty. Wkrótce okazuje się, że pojawienie się H w firmie nie wszystkim jest na rękę. Szczególnie, że ma on też swój ukryty osobisty cel, a jest nim zemsta. Fot. Monolith Films

Jason Statham, Jeden gniewny człowiek
 Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020

„Mecenas Czytelnictwa”