Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
04/12/2019 - 11:50

Konkursy: wygraj bilety do kina Sokół na film "Jak poślubić milionera?"

Od 6 grudnia w kinie Sokół w Nowym Sączu będzie wyświetlany film "Jak poślubić milionera?" Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy wziąć udział w konkursie i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie.

JAK POŚLUBIĆ MILIONERA ?

Polska 2019, 102’, komedia romantyczna, od 13 lat
Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Małgorzata Socha, Mikołaj Roznerski, Justyna Steczkowska 
Seanse (**sala z pętlą indukcyjną): 6, 9 - 11 grudnia g. 18:15, 20:15, 7 - 8 grudnia g. 18:15**, 20:15**; 12 grudnia g. 21:00

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W jakim zawodzie pracowała Małgorzata Socha, zanim rozwinęła się jej kariera aktorska?
a) zegarmistrza
b) prawnika
c) agenta nieruchomości

Na odpowiedzi czekamy do 6 grudnia (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "Jak poślubić milionera?".

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)