Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
12/01/2024 - 09:35

Ale to będzie Koncert Noworoczny! Wszystkie drogi będą prowadzić do Gródka n. Dunajcem

Będzie to wyjątkowy koncert, na którym nie tylko wypada być, ale trzeba być! Gwiazdą wieczoru będzie popularna kapela – Kapela Ciupaga. Zapraszamy do Gródka n. Dunajcem na niepowtarzalny Koncert Noworoczny Stowarzyszenia Nowosądeckie Serducho. Już rezerwujcie sobie czas – sobota (20 stycznia) i przyjeżdżajcie do Gródka n. Dunajcem!

Patronat nad Koncertem Noworocznym objęło Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin”, na czele którego stoi Jarosław Baziak. Koncert odbędzie się w Hali Sportowej w Gródku n. Dunajcem. Początek o godz. 15.00. Głównym partnerem i fundatorem wydarzenia jest Fundacja Orlen.

Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji.

Koncert Noworoczny rozpocznie się o godzinie 15:00, a otworzy go występ Zespołu „Siennioki”, który od kilku lat prężnie działa i koncertuje na terenie całej Polski. Oprócz „Siennioków” o regionalno-ludową atmosferę zadba również Zespół Regionalny „Rożnowska Dolina”,  dobrze znana wszystkim miłośnikom folkloru i nagradzana na wielu festiwalach. Wiktoria Próchnicka zadba o to, aby jej wokal umilił wszystkim słuchaczom wieczór i wprowadził ich w niepowtarzalny muzyczny klimat. Wszyscy uczestnicy będą mogli również obejrzeć występ grupy teatralnej Głos Parafii, która przedstawi Jasełka. Spektakl został wystawiony po raz pierwszy kilka tygodni temu i zrobił furorę.

Gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru będzie Kapela Ciupaga, która wystąpi o godzinie 18:30. Imprezę poprowadzi znany w całej Polsce m.in. z Tańca z Gwiazdami Rafał Maserak.

- Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału w Koncercie Noworocznym – mówi Monika Pogwizd, prezes Stowarzyszenia Nowosądeckie Serducho. - O ognistą atmosferę wydarzenia zadba Kapela Ciupa, dobrze wszystkim znana z telewizji oraz ze swoich energicznych występów. Planowane są także atrakcje dla dzieci przygotowane przez najlepszych w Małopolsce animatorów - Animaniak. Będzie również darmowa wata cukrowa i popcorn dla każdego. Na koncercie będzie można również wygrać wspaniałe nagrody – uwaga każdy wygrywa! Czeka nas również specjalny pokaz ratowniczy.

Koncert Noworoczny to również dobra okazja do opróżnienia swoich szaf i przekazania ubrań osobom potrzebującym. Odbędzie się zbiórka ubrań do naszego sklepu za uśmiech.

- Całość koncertu zwieńczy spektakularny pokaz Teatru Ognia. Będzie Magicznie, i prosto z serducha tak jak lubimy najbardziej. Przyjdź, baw się razem z Nami i pomagaj z Serduchem!  - dodaje Monika Pogwizd

W trakcie koncertu noworocznego odbędzie się także licytacja, z której środki zostaną przeznaczone na cele statutowe Stowarzyszenia Nowosądeckie Serducho. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się m.in.: działa Wacława Jagielskiego oraz sample MGR Morsa, sprzęt wędkarski przekazany przez Sklep Wędkarski oraz wiele innych.

Głównym partnerem i fundatorem wydarzenia jest Fundacja Orlen.

([email protected], fot.), © Materiał chroniony prawem autorskim.Dziękujemy za przesłanie błędu