Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
22/01/2020 - 12:20

Borykasz się z samotnością? Przyjdź na mszę dla osób żyjących w pojedynkę

Już w najbliższą sobotę (25 stycznia) odbędzie się kolejne spotkanie dla osób żyjących w pojedynkę. Tradycyjnie rozpocznie je msza święta w sądeckiej bazylice o godzinie 16.30. Po Eucharystii będzie spotkanie integracyjne w salce kapitulnej przy parafii św. Małgorzaty.

- To już trzecie spotkanie z tego cyklu. Poprzednie odbyło się 28 grudnia i zgromadziło sporo osób zainteresowanych wzajemną integracją. Zarówno msza święta, jak i późniejsze spotkanie przyniosły nam radość z wzajemnego poznania się i mnóstwo życzliwości, a także możliwość rozmowy na każdy temat. Czas upływał w miłej atmosferze i przy gorącej kawie z ciastkiem - wspominają organizatorzy.

Zobacz też Msza dla osób żyjących w pojedynkę. Najpierw modlitwa, potem spotkanie

W poprzednim spotkaniu wzięły udział osoby nie tylko z Nowego Sącza, ale także z najdalszych zakątków Sądecczyzny. Wszyscy zadeklarowali chęć przybycia na kolejne tego typu spotkania.

- Zapraszamy zatem wszystkich, którzy żyją w pojedynkę i borykają się z samotnością, aby zeszli z kanapy, odeszli od komputera i wzięli udział w mszy i spotkaniu. Mają szansę poznać drugiego człowieka twarzą w twarz, a jest to bezcenne doświadczenie - zachęcają organizatorzy.

RG [email protected], Fot. Ilustracyjna JBDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe