Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
29/03/2018 - 13:15

Chłonęli nowości w branży i spotkali się z Jaśkiem Melą [Zdjęcia]

Uczniowie z technikum hotelarskiego w Zespole Szkół nr 1 w Limanowej mieli okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Turystyki, które obyły się w Katowicach. Nietypową atrakcją było także spotkanie z Jaśkiem Melą, które wywarło na młodych ludziach ogromne wrażenie!

23 marca 2018 roku klasa I oraz III technikum hotelarskiego w ZS nr 1 w Limanowej wyjechała na 24. Międzynarodowe Targi Turystyki, SPA, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2018r., organizowane w Katowicach. 

Zobacz też: To właśnie ten film nakręcono 18 lat temu w Tymbarku [Wideo]

Podczas wydarzenia uczniowie mieli możliwość zapoznania się z informacjami na temat regionów turystycznych, z nowościami w tej branży i przede wszystkim ze sposobami promocji imprez turystycznych. Targom towarzyszyły  konferencje dotyczące nowych produktów turystycznych i zmian w turystyce.

Młodzież miała okazję również spotkać się z Jaśkiem Melą - podróżnikiem, społecznikiem, bohaterem filmu i szefem fundacji pomagającej osobom po amputacjach, któremu wypadek i trudności pokazały, że o życie wypełnione przygodą i radością trzeba walczyć. Spotkanie to wywarło na młodych ludziach ogromne wrażenie!

- Spotkanie dało nam wiele motywacji do spełniania marzeń  i wprowadziło w dobry nastrój na resztę dnia – mamy nadzieję, że będzie się utrzymywał przez długi czas - mówili uczniowie

Zobacz też: Będą medale i tytuły "Za zasługi dla Miasta Limanowa". Kto wśród wyróżnionych?

e.czech@sadeczanin.info, Źródło/Fot. ZS nr 1 LimanowaDziękujemy za przesłanie błędu