Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
27/10/2021 - 21:00

Co się śni niewidomym? Posłuchaj piosenki, która dotknie twojego serca

Ludzie, którzy słuchają tego utworu mówią, że dotyka ich serc. Wsłuchują się w jego słowa, które poruszają i przenikają do głębi. Właśnie taką muzykę tworzą wyjątkowi i wrażliwi artyści ze Stowarzyszenia RobimyCośWięcej. Kilka dni temu miała miejsce premiera ich najnowszego teledysku.

Trudno w to uwierzyć. Trzeba to poczuć. Choć po ludzku to niemożliwe, muzyka tworzona przez artystów Stowarzyszenia RobimyCośWięcej jest większa od ludzkich słabości, a nasze problemy i niedoskonałości, z którymi zmagamy się każdego dnia, w oczach artystów są po prostu doskonałe. Społeczność RCW potrafi wyprowadzić dobro nawet z tego, co przez nas zostało dawno skazane na porażkę.

Właśnie tak zrodził się pomysł na najnowszy teledysk RCW – cover piosenki ”Co się śni niewidomym”. - Usiądźcie gdzieś w ciszy, bez żadnych rozpraszaczy obok. Po prostu obejrzyjcie, posłuchajcie i spróbujcie dostrzec coś więcej niż muzykę – zachęcają do obejrzenia wideo wolontariusze RCW. – Dziękujemy wszystkim, którzy na różne sposoby robią coś więcej – dodają.

Nagranie powstało we współpracy z Warsztatem Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Nadzieja w Nowym Sączu. O to, by słowa piosenki poruszyły każdego słuchacza, zadbały fantastyczne solistki – Klara Polańska, Kinga Chronowska i Karolina Górka.

Perkusja: Emil Kiełbasa, gitara: Krzysztof Zwoliński, bas: Jakub Gródek, piano: Sebastian Cebula, mix i mastering: Rafał Sztaba, nagrania: Drop Studio Krzysztof Zwoliński, zdjęcia i montaż: Tomasz Wnuk.

Już teraz zapraszamy na Charytatywny Koncert Świąteczny Stowarzyszenia RCW, który odbędzie się 28 i 29 grudnia. Podczas wydarzenia będzie można wylicytować obrazy z warsztatów terapii zajęciowej, które odwiedzili członkowie RCW.

Zachęcamy do obejrzenia najnowszego teledysku! ([email protected], film: Stowarzyszenie RobimyCośWięcej)Dziękujemy za przesłanie błędu