Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
12/06/2020 - 13:15

Dr Łukasz Połomski o tym, czego o czasach pandemii uczy nas historia

Historia uczy, że prędzej czy później poradzimy sobie z epidemią - twierdzi dr Łukasz Połomski, historyk, nauczyciel i publicysta. - Dawniej ludzie nieufnie podchodzili do szczepionek, nie byli przekonani, że mogą pomóc. Niestety nie na wszystko wynaleziono lekarstwo.

Największym problemem dla rządzących były wówczas szkoły, które przypominały tykające bomby epidemiologiczne. Historia lubi się powtarzać? To wszystko już było. A doświadczenie uczy, że musimy przyzwyczaić się do życia w cieniu epidemii.

Czytaj też: Jak w 5 krokach kupić e-wydanie miesięcznika "Sądeczanin"? To proste, sprawdź

Całość inspirujących przemyśleń dr Łukasza Połomskiego znajdziecie w najnowszym wydaniu miesięcznika "Sądeczanin". Aby kupić go w promocyjnej cenie, wystarczy wpłacić 5 zł na nasze konto (numer konta 10 1020 3453 0000 8402 0274 0355), w opisie przelewu podając imię, nazwisko i adres, pod który przesyłka ma zostać dostarczona. 

Od niedawna miesięcznik jest dostępny w zupełnie nowej odsłonie. Teraz to nie tylko zapach papierowej gazety prosto z drukarni i coś więcej niż wysyłka miesięcznika prosto do waszych domów. Nadchodzi nowy wymiar "Sądeczanina", a wraz z nim e-wydanie, które możecie nabyć klikając w ten link.

Na terenie Nowego Sącza pismo kupisz także stacjonarnie - w księgarni Alfabet, księgarni – antykwariacie Bestseller, w sklepie Intermarche przy ul. Nawojowskiej w Centrum Handlowym Europa II, w sklepie MAKS, w kiosku Rynek 26 oraz na Wólkach w sklepie Danek i MUSICBAN.

[email protected], fot. Pixabay.comDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)