Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 lipca. Imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana
01/06/2018 - 14:15

Dzień dziecka w kinie Helios. Mamy dla Was bilety

Już w najbliższy weekend (1-3 czerwca) w kinie Helios organizowany jest dzień dziecka. Z tej okazji dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na filmy „Futrzaki ruszają na ratunek” lub „Bella i Sebastian 3”.

Futrzaki ruszają na ratunek

Rosja 2018, animacja, 75 min.
Reżyseria: Victor Azeev
Scenariusz: Vasiliy Rovenskiy

Maksiu to kot, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Natura poskąpiła mu jednak talentu, a nieustanne ćwiczenie śpiewu pozbawiło dachu nad głową. Wyrzucony przez swego pana, znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo, bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój. Wspólne mieszkanie jest uciążliwe dla obu futrzaków, szczególnie tak od siebie różnych. Jednak gdy stają w obliczu nieziemskiej katastrofy ruszają na ratunek innym zwierzętom i przekonują się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Bella i Sebastian 3

Francja 2018, przygodowy, familijny, 90 min., od 7 lat
Reżyseria: Clovis Cornillac
Scenariusz: Juliette Sales, Fabien Suarez
Obsada: Felix Bossuet, Tcheky Karyo, Clovis Cornillac

Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce, żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody.

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Helios, wystarczy wysłać wiadomość na e-maila: r.gajewski@sadeczanin.info  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego. Zaś w temacie wiadomości "Kino Helios”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film. Zwycięzcy mogą wybrać się na film 2 lub 3 czerwca (sobota –niedziela).

r.gajewski@sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

„Mecenas Czytelnictwa”Miesięcznik Sądeczanin sierpień 2021