Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
17/08/2017 - 07:25

Festyn na Helenie przyciągnął tłumy sądeczan

Obszerny dziedziniec Klubu Sportowego "Helena" ledwo mieścił tysiące sądeczan, którzy w niedzielę przyszli na czwarty już Festyn Rodzinny, zorganizowany przez stowarzyszenia katolickie, pod patronatem ks. proboszcza parafii św. Heleny.

Organizatorami festynu pod patronatem ks. proboszcza Stanisława Michalika były stowarzyszenia działające przy parafii: Akcja Katolicka, Rada Parafialna, Caritas, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich i Stowarzyszenie Faustinum.

Wspaniała pogoda, pyszne ciasta, bigos, grochówka, występy estradowe oraz zawody sportowe sprawiły, że zabawa była wyśmienita. Wszystkie fundusze zgromadzone ze sprzedaży wiktuałów i losów cieszącej się wielkim powodzeniem loterii zostały przeznaczone na fundusz wspierania chorej dziewczynki, parafianki św. Heleny. W loterii można było wygrać pralkę, telewizor, kuchenkę mikrofalową, rower i setki innych nagród. Wszystko to dzięki sponsorom, którzy je ufundowali.

Wystąpiła m.in. orkiestra dęta Echo Gminy z Łukowicy, Zespół Regionalny Niskowioki, teatr z Ptaszkowej, zespół rodziny Wróblów z Łososiny Dolnej i Szkółka Muzykowania z Małej Wsi oraz zespół Omen z Łukowicy. (kt) Fot. TK

Festyn parafialny na Helenie. Było upalnie, gwarno i wesoło
Atrakcji nie brakowało, pogoda dopisała, przyszło mnóstwo osób, a organizatorzy stanęli na wysokości zadania - czwarty Piknik Parafialny na Helenie znów się udał. Obejrzyjcie zdjęcia:


Dziękujemy za przesłanie błędu