Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
06/03/2014 - 10:05

Finał akcji „Rób to, co kochasz” – premiera teledysku

Akcja „Rób to, co kochasz”, w której raper Arkadio zachęca do życia swoimi talentami i pasjami kończy swój pierwszy etap.
Pomysłodawca akcji „Rób to, co kochasz” - Arkadio. jest przekonany, że nie ma ludzi, którzy nie mają marzeń. Aby pokazać innym jak je osiągnąć do projektu zaprosił: Kamila Bednarka, CeZika, Aleksandra Betę (mistrz polski JUDO) oraz Dominikę Staniewicz (doradca zawodowy), którzy w krótkich video-nagraniach mówili o swoim doświadczeniu w walce o życie z pasją. Każda wypowiedź dotyczyła jednego z etapów wejścia na tę drogę, czyli : marzenie, niedowierzanie, determinacja, frustracja, i w końcu wejście na drogę „Rób to, co kochasz”.
Rób to, co kochasz – akcja społeczna rapera Arkadio
Akcji towarzyszył konkurs, w którym uczestnicy nagrywali materiały video pokazujące ich talent wykorzystywany na co dzień. Piątka zwycięzców wystąpiła na planie teledysku finalizującego ten etap akcji. Ponadto uczestnicy odbyli sesję szkoleniową z doradztwa zawodowego z Dominiką Staniewicz, która – jak stwierdził jeden z kandydatów – uratowała mu życie.
Teledysk finałowy nieprzypadkowo powstał do utworu „Pytanie” z najnowszej płyty Arkadio pt: „Rób to, co kochasz”. Głównym motywem teledysku jest poszukiwanie odpowiedzi na pytanie wykrzyczane przez bohatera historii na początku: „Żyję, ale po co?!” Klip to intrygująca historia człowieka, który zmaga się z przeciwnościami życia codziennego, posuwa się nawet do zbrodni… jednak w pewien mglisty dzień spotyka na swojej drodze ludzi, którzy zaskakują go…no właśnie, czym? Finał tej historii do obejrzenia w teledysku, którego premiera już 13 marca na kanale Youtube MO-REcords Team.
W teledysku zobaczymy m. in.: Annę Szymczyk – żonglerkę, Hannę Kasztelan – malarkę, Olę Baran – wokalistkę z Nowego Sącza, Łukasza Stępnia – Street Workout – jednego z pierwszych w Polsce, który propaguje tę dziedzinę, De Man’a – ninja wykonującego niesamowite tricki, DJ Dugi’ego – DJ-a, pasjonata muzyki
Rób to, co kochasz, to także książka opisująca decyzje, które musiały zapaść, aby wyrwać się z nałogów oraz trudności, z którymi spotyka się każdy, kto zdecyduje się na dobre zmiany w życiu. Ponad to, RTCK to cykl konferencji Arkadio z utworami muzycznymi oraz materiałami video, który już kilkadziesiąt razy był prezentowany na terenie całego kraju w szkołach i innych placówkach wychowawczych.
Czytaj także: Wszystko zaczyna się od marzeń, potem los jest w twoich rękach
Oranizatorem akcji jest MO-REcords
Całość przedsięwzięcia skupia witryna www.robtocokochasz.pl
Zapowiedź teledysku, którego premiera odbędzie się 13 marca, można zobaczyć TUTAJ

(KB)
Fot. arch. MO-REcords


Dziękujemy za przesłanie błędu