Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
12/06/2018 - 13:50

Folkfestiwal powraca! Już 17 czerwca w Męcinie koło Limanowej! Zapraszamy!

Już 17 czerwca 2018 roku w Męcinie k/ Limanowej odbędzie się IV edycja wydarzenia muzycznego „Folkfestiwal”. Wystąpią m.in. Kordian, zespół Zbóje oraz zespół Exotic.


Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach tych imprez na scenie mogliśmy podziwiać między innymi takich wykonawców jak : Sławomir, Baciary, Paweł Gołecki, MIG, Czadoman, Piękni i Młodzi, Playboys, Power Play, Zbigniew Wodecki, Czerwone Gitary, Wawele i wielu innych atrakcji.

Organizator przygotował dla uczestników tegorocznej imprezy mnóstwo atrakcji w tym 9 godzin najlepszej muzyki na żywo w wykonaniu popularnych zespołów New Folk, Polo Folk i Disco- Polo.

Gwiazdą tegorocznej IV edycji „Folkfestiwal” w Męcinie będzie Kordian. Artysta pochodzi z Sądecczyzny i prezentuje nowy stworzony przez siebie gatunek muzyczny Folk-Polo, a jako twórca nietypowych pojazdów i fan motoryzacji, do Męciny przyjedzie potężną, 12-kołową ciężarówką.

Kolejną gwiazdą tego wieczoru z muzyki folkowej w nowym brzmieniu będzie zespół „Zbóje” z Zakopanego, który obiecał dać w Męcinie wyjątkowy koncert z licznymi niespodziankami i specjalnym show. Poza tym, od godziny 17, na scenie wystąpi zespół „Exotic” z kategorii muzyki disco-polo, a muzycznie koniec imprezy uświetni występ zespołu "Sumer Band".Na miejscu, naprzeciwko sceny, będzie czekał potężny namiot, mieszczący 800 osób, który zdoła uchronić gości w razie deszczu. Dodatkową atrakcją tegorocznej imprezy będzie park rozrywki dla dzieci. Wszystkie firmy i przedsiębiorców, którzy są zainteresowani reklamą lub stoiskami na tej imprezie prosimy o kontakt z organizatorem: 604 831 245.

Start imprezy o godzinie 15. Serdecznie zapraszamy!

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach