Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
01/03/2019 - 12:30

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (1-3 marca)

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, mecz MKS Sandecja z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, a może koncert charytatywny dla Wojtusia? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.

PIĄTEK

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach związanych z Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 14.15 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu.

Koncert w Jazz Club: Chango

Jazz Club Atelier zaprasza w sobotę 2 marca o godzinie 20.00 na koncert Chango – zespołu czterech doświadczonych muzyków, łączących elementy funku, jazzu, rocka i bluesa.

Łącko: Spotkanie autorskie w klubie seniora

Ośrodek Pomocy Społecznej w Łącku zaprasza do Klubu Seniora na spotkanie z Franciszkiem Opydem. Spotkanie odbędzie się w piątek 1 marca 2019 r., o godzinie 16.00.
Klub Seniora , Łącko 662 – Ośrodek Zdrowia

Wątki i osnowy. Sztuka włókna

Dyrektor Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu zaprasza na wernisaż wystawy tkanin wykonanych współcześnie przez twórców związanych z wiśnickim środowiskiem artystycznym: Ewę Dominiak, Włodzimierza Dominiaka oraz Daniela Lachora. Wernisaż odbędzie się 1 marca o godzinie 17.00 w Gmachu Głównym, ul. Jagiellońska 56. Wystawa będzie prezentowana do 29 września 2019 r.

SOBOTA

Mecz: MKS Sandecja vs Termalica Bruk-Bet Nieciecza

W najbliższą sobotę 2 marca Sandecja Nowy Sącz przed własną publicznością zainauguruje rundę wiosenną w Fortunie 1 Lidze. Przeciwnikiem „Biało-Czarnych” będzie ekipa Termalici Bruk- Bet Nieciecza, która rundę jesienną zakończyła kilka pozycji niżej niż Sandecja. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00 na stadionie miejskim przy ul. Kilińskiego 47.

Waldemar Malicki jako dr. Jekyll i mr. Hyde

Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” zaprasza na koncert w wykonaniu znanego polskiego pianisty – Waldemara Malickiego. W programie: Liszt, Paderewski oraz persyflaże muzyczne. Koncert odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 r., o godzinie 19.00.

Gałązka Rozmarynu

Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spektakl popularno – historyczny pt. „Gałązka rozmarynu” Zygmunta Nowakowskiego w wykonaniu Teatru Robotniczego im. B. Barbackiego z Nowego Sącza. Widowisko odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 r. o godzinie 17.00.

Piwniczna Zdrój: Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia

Chatka Magóry zaprasza na pokaz slajdów z wyprawy rowerowej przez Rumunię oraz spotkanie z Małgorzatą Kotarbą Spotkanie odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 r. o godzinie 19.00.

Stary Sącz: Mikromusic

Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari zaprasza na koncert polskiego zespołu grającego muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W twórczości Mikromusic słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Koncert odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 r., o godzinie 19.00.

Piwniczna Zdrój: IV Samorządowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

Komisja Turystyki i Sportu Rady Powiatu Nowosądeckiego oraz Miasto i Gmina Piwniczna Zdrój serdecznie zapraszają na IV Samorządowy Turniej w halowej piłce nożnej mężczyzn. Turniej odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Piwnicznej Zdroju.

NIEDZIELA

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach związanych z Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. O godz. 13 zostaną złożone znicze na grobach pamięci żołnierzy wyklętych w Nowym Sączu. O godz. 16 na dworcu PKP Nowy Sącz odbędzie się inscenizacja historyczna "Sądeccy Wyklęci".

Łabowa: Podaruj Wojtusiowi szanse na życie – koncert charytatywny

Gminny Ośrodek Kultury w Łabowej zaprasza na koncert charytatywny na rzecz Wojtusia Polańskiego. Koncert odbędzie się w niedzielę 3 marca 2019 r. o godzinie 16.00. Dla Wojtusia zagrają zespoły z Łabowskiego GOKu, Kapela Magik Band oraz gość specjalny KORDIAN.

SOBOTA - NIEDZIELA

Ogólnopolski Turniej Tańca Wir Festiwal

Szkoła Tańca WirDance zaprasza na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego Wir Festiwal 2019. Wydarzenie odbędzie się 2 i 3 marca 2019 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu, ul. Nadbrzeżna 34.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (1-7 marca)

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020