Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
12/09/2019 - 14:15

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (13-15 września)

Łabowska Jesień, Lachowska Micha w Starym Sączu, Bieg i Marsz Nordic Walking, a może festiwal "Muzyka Dla Wszystkich"? Takie atrakcje czekają na sądeczan w najbliższy weekend.

PIĄTEK

Perz&Pasławski – Koncert Muzyki Latynoamerykańskiej

Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” zaprasza na koncert duetu muzyków – Mateusz Perz (fortepian) oraz Jan Pasławski (wiolonczela). Koncert odbędzie się w piątek 13 września 2019 r., o godzinie 19.

Koncert w Jazz Club Atelier: Dudley Taft Band

Jazz Club Atelier zaprasza na niezwykłą żywiołową, typowo amerykańską mieszankę bluesa i rocka.  Koncert amerykańskiego trio DUDLEY TAFT BAND odbędzie się w piątek 13 września 2019 r., o godzinie 20.00.

SOBOTA

Łososina Dolna: Festiwal Muzyka Dla Wszystkich

Stowarzyszenie „Muzyka dla Wszystkich” zaprasza w sobotę 14 września 2019 r. na Festiwal „Muzyka dla Wszystkich”. Koncerty odbędą się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy w Łososinie Dolnej.

Piwniczna Zdrój: Silver Run Cykl Biegów Górskich

Silver Run to cykl biegów górskich charakteryzujących się umiarkowaną trudnością.  W cyklu biegów górskich na 2019 rok znalazł się bieg w Piwnicznej – Zdroju, który odbędzie się 14 września 2019 roku, ze startem i metą wyznaczonym na terenie parkingu przy Ski Hotelu.

„Moliki i kryształy Liprekuana” – przygodowa rodzinna gra miejska

Przygodowa Rodzinna Gra Miejska w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Nowym Sączu – „Moliki i kryształy Liprekuana”. Uratuj bajkowy świat Molikolandii! Zmierz się z trudnymi zadaniami, pokonaj przeciwników, przeżyj wspaniałe przygody. Na zwycięzców czeka bogactwo, szacunek i wieczna nieprzemijająca chwała! Molikolandia liczy na ciebie! Zapraszamy 14 września 2019 r. o godzinie 10:00 po wcześniejszej rejestracji pod nr tel. 18 443 70 67 wew. 22.

NIEDZIELA

Łabowa: Łabowska Jesień

Wójt Gminy Łabowa Marta Słaby oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają w niedzielę 15 września 2019 r. do parku na doroczny piknik rodzinny oraz prezentację dorobku kulturalnego Gminy –  „Łabowska Jesień”. Wystąpi m.in. zespół Roztoczanka, Violka Marcinkiewicz oraz Magik Band.

Stary Sącz: Lachowska Micha

Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek zaprasza na dziewiątą edycję festiwalu smaku „Lachowska Micha”. 15 września 2019 r. od godziny 15.00 na starosądeckim Rynku gospodynie Miasta i Gminy Stary Sącz zaprezentują regionalne potrawy, będzie można obejrzeć występy zespołów regionalnych a także balet i taniec nowoczesny. O godzinie 18 wystąpi najbardziej lachowska z lachowskich gwiazda wieczoru – Lachersi.

Stary Sącz: Bieg i Marsz Nordic Walking

Miasto i Gmina Stary Sącz zaprasza do udziału w Biegu i Marszu Nordic Walking o Puchar Miejskiej Góry. Impreza odbędzie się w niedzielę 15 września 2019 r.

Europejskie Dni Dziedzictwa w Sądeckim Parku Etnograficznym

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza 15 września do Sądeckiego Parku Etnograficznego na Europejskie Dni Dziedzictwa. Tegoroczne EDD odbywają się pod hasłem „Polski splot” nawiązującym do procesu scalania niepodległej Polski po rozbiorach z mozaiki wielu tradycji oraz regionów etnograficznych z charakterystycznym strojem ludowym oraz dziedzictwem niematerialnym

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (13-19 września)

RG [email protected] Fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)