Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
13/02/2020 - 22:15

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (14-16 lutego)

Walentynki w Kinie Sokół, koncert Kamila Bednarka, Izabeli Szafrańskiej, a może Joanny Nawrot? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższych dniach.

PIĄTEK

Walentynki w Kinie Sokół

Walentynki to wyjątkowy dzień dla zakochanych, ale również dla wszystkich tych, którzy darzą się sympatią. W ten szczególny dzień zapraszamy do Kina Sokół. O godz. 18.30 będzie można obejrzeć film "Zenek", a o godz. 20 film "Marianne i Leonard: słowa miłości". Przed projekcją seansów walentynkowych konkursy z nagrodami: m. in. nagroda główna "Weekend  z Mercedesem!" oraz słodki poczęstunek.

Krynica Źródłem Kultury: koncert Kamila Bednarka

Koncert Kamila Bednarka w ramach cyklu „Krynica Źródłem Kultury” odbędzie się w piątek 14 lutego o godz. 19 w krynickiej pijalni głównej. Jest on jednym z najbardziej popularnych artystów polskiej sceny muzycznej.

Miłość i Zdrada – spektakl walentynkowy

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Walentynkowy spektakl „Miłość i Zdrada” w wykonaniu Teatru Nowego z Nowego Sącza. Spektakl odbędzie się w piątek 14 lutego o godzinie 19 w Sali Widowiskowej MOK, Al. Wolności 23.

SOBOTA

Koncert Izabeli Szafrańskiej w Nowym Sączu

W najbliższą sobotę (15 lutego) o godzinie 19 w Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu odbędzie się premierowy koncert promujący nową płytę Izabeli Szafrańskiej pt. „Z Bursztynu”.

Krynica Źródłem Kultury: koncert Joanny Nawrot

Już w najbliższą sobotę 15 lutego o godz. 19 w krynickiej pijalni wystąpi Joanna Nawrot, której towarzyszyć będzie orkiestra Arte Symphonica pod dyrekcją Mieczysława Smydy. Artystka zaśpiewa znane i lubiane piosenki Anny German.

Spektakl Walentynkowy w MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza na romantyczny spektakl komediowy „Po latach o tej samej porze” Bernarda Slade’a w reżyserii Henryka Jacka Schoen. Spektakl odbędzie się w sobotę 15 lutego o godzinie 18.

Piwniczna Zdrój: Turniej Piłki Siatkowej

Burmistrz Piwnicznej-Zdroju zaprasza do udziału w Walentynkowym Turnieju Piłki Siatkowej. Turniej odbędzie się w sobotę 15 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Piwnicznej Zdroju, ul. Krynicka 2. Rozpoczęcie o godzinie 9.

NIEDZIELA

Krynica Źródłem Kultury: koncert Waldemara Malickiego

W niedzielę 16 lutego o godz. 19 w krynickiej pijalni wystąpi Waldemar Malicki. Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

PONIEDZIAŁEK

Ostatni Sprawiedliwi…. promocja książki

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza w poniedziałek 18 lutego o godzinie 17 na promocję książki „Ostatni Sprawiedliwi. Rozmowy z Polakami, którzy ratowali Żydów podczas drugiej wojny światowej” autorstwa Anny Piątkowskiej i Katarzyny  Pruszkowskiej – Sokalli oraz spotkanie z autorkami i bohaterami książki. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Głównej, ul. Franciszkańska 11. Wstęp wolny.

ŚRODA

Karnawałowy Bal z koszyczkiem

Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu zaprasza wszystkich, także osoby niezrzeszone, na kostiumowo – maskowy bal karnawałowy. Impreza odbędzie się w środę 19 lutego w Galerii TPSP, ul. Jagiellońska 50 a. Rozpoczęcie o godzinie 18.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (14-20 lutego)

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu