Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
14/11/2019 - 14:15

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (15-17 listopada)

Koncert jubileuszowy 10-Lecia Chóru Veraicon, mecz MKS Sandecja Nowy Sącz z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, a może spektakl "Pinokio – chłopiec o drewnianym sercu"? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższych dniach.

PIĄTEK

Wystawa grafiki Edyty Stajniak

Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” zaprasza do Galerii BWA SOKÓŁ na wystawę grafiki Edyty Stajniak. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 15 listopada o godzinie 18. Wystawa będzie prezentowana do 12 stycznia 2020 r. Wstęp wolny.

SOBOTA

Mecz: MKS Sandecja Nowy Sącz vs Termalica Bruk-Bet Nieciecza

W najbliższą sobotę, 16 listopada Sandecja rozegra drugi z rzędu mecz przed własną publicznością. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Olimpią Grudziądz, czas na walkę o punkty z Termalicą Bruk Bet Necieczą. Mecz rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie miejskim w Nowym Sączu przy ulicy Kilińskiego 47.

Veraicon i Przyjaciele – Koncert Jubileuszowy 10-Lecia Chóru Veraicon

Koncert Jubileuszowy 10-lecia Chóru Veraicon Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Nowym Sączu z gościnnym udziałem Chóru Mieszanego Canticum Iubilaeum przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej. Koncert odbędzie się w sobotę 16 listopada o godz. 19.15 w Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu.

Muszyna: Szlaki Turystyczne w Obiektywie

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza do Muzeum Regionalnego „Państwa Muszyńskiego” na spotkanie z Andrzejem Kosibą – muszyńskim fotografem i turystą.  Spotkanie odbędzie się w sobotę 16 listopada o godzinie 16. Wstęp wolny.

Muszynianie – Muszynie: Naczelnik Miasta i Gminy Muszyna

Towarzystwo Miłośników Ziemi Muszyńskiej zaprasza w najbliższą sobotę 16 listopada do Miejskiej Biblioteki w Muszynie na kolejne spotkanie z cyklu Muszynianie – Muszynie. Najbliższe spotkanie poświęcone będzie Naczelnikowi Miasta i Gminy Muszyna Mieczysławowi Kozłowskiemu. Rozpoczęcie o godzinie 14. Wstęp wolny.

Koncert w Jazz Club Atelier: Wojtek Pilichowski Band

Jazz Club Atelier zaprasza w sobotę 16 listopada o godzinie 20 na koncert Wojtka Pilichowskiego Band.

Krynica – Zdrój: Drew De Four

Uzdrowisko Krynica – Żegiestów zaprasza do Pijalni Głównej na krynickim deptaku na koncert wokalisty oraz mistrza fortepianu Drew De Four oraz występ Zespołu Miniatury. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 16 listopada o godzinie 19.

Krynica – Zdrój: Czerkawski CUP 2020

Stowarzyszenie Sport 7 zaprasza do udziału w kwalifikacjach do VI Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie, które odbędą się w sobotę 16 listopada w Hali Lodowej MOSiR w Krynicy – Zdroju.

NIEDZIELA

Spektakl dla dzieci: Pinokio – chłopiec o drewnianym sercu

Teatr Nowy w Nowym Sączu zaprasza w najbliższą niedzielę 17 listopada o godzinie 15 na spektakl o pewnym drewnianym pajacu, który miał  problem z odróżnianiem prawdy od kłamstwa i jedno wielkie marzenie, by zostać prawdziwym chłopcem. Jeśli chcecie wiedzieć, jak skończy się ta historia wybierzcie się na spektakl.

Lovely Sącz – Targi Ślubne

Hotel Ibis Styles zaprasza w niedzielę 17 listopada na stylowe targi ślubne w Nowym Sączu. Blisko 50 wystawców z branży ślubnej będzie dostępnych dla przyszłych nowożeńców w godzinach od 11 do 18. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje i nagrody. Wstęp na targi wolny od opłat.

Rożnów: Narodowe Święto Niepodległości

Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem oraz Szkoła Muzyczna I Stopnia w Rożnowie zapraszają w niedzielę 17 listopada o godzinie 18.30 do Wiejskiego Domu Kultury w Rożnowie na wieczór pieśni patriotycznych.

PONIEDZIAŁEK

Poniedziałek ze sztuką: Stand – up Piotr Bałtroczyk

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprasza do Miejskiego Ośrodka Kultury na Stand – Up Piotra Bałtroczyka pt. "Starość nie jest dla mięczaków". Spotkanie w ramach cyklu „Poniedziałek ze Sztuką” odbędzie się 18 listopada o godzinie 17.30.

WTOREK

Monodramat: "Curko Moja Ogłoś To"

Urząd Gminy Podegrodzie oraz Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zapraszają we wtorek 19 listopada o godzinie 18 do Gmachu Głównego Muzeum na monodram Magdaleny Drab na motywach obrazów Marii Wnęk z kolekcji Bolesława i Liny Nawrockich oraz Leszka Macaka ”Curko moja ogłoś to”.

ŚRODA

Stary Sącz: Twoja Twarz Brzmi Znajomo – edycja 2

Fundacja Będzie Dobrze oraz Internat Międzyszkolny w Starym Sączu zapraszają do udziału w konkursie wokalnym inspirowanym telewizyjnym show „Twoja twarz brzmi znajomo” . Konkurs odbędzie się w środę 20 listopada w Internacie Międzyszkolnym w Starym Sączu, ul. Daszyńskiego 19.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (15-21 listopada)

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu