Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
16/01/2020 - 11:30

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (17-19 stycznia)

Koncert kolęd i pastorałek w Podolu-Górowej, Przysietnicy, Starym Sączu i Tyliczu, wystawa fotografii "Tak było – Nowy Sącz 2019”, a może kolędowanie w bibliotece? Takie atrakcje czekają na Was już w najbliższych dniach.

PIĄTEK

II Kolędowanie w Bibliotece

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu zaprasza w piątek 17 stycznia o godzinie 17 na koncert w wykonaniu Chóru Sanktuarium Przemienienia Pańskiego „Veraicon” działającego przy Bazylice Świętej Małgorzaty. Wstęp wolny.

Koncert w Winusie: Piątkowy wieczór wspomnień

Winus Club zaprasza w najbliższy piątek 17 stycznia od godziny 20 na koncert gitarowy. Grać i śpiewać dla państwa będą Tomek Szołdrowski i Rafał Leśniak. Wstęp wolny.

TAK BYŁO Nowy Sącz 2019

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza w piątek 17 stycznia o godzinie 17 na wernisaż wystawy fotografii „Tak było – Nowy Sącz 2019” przedstawiającej miniony rok w obiektywie sądeckich reporterów. Podczas wernisażu nastąpi rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Nowy Sącz w obiektywie”. Wystawę można oglądać do 15 lutego w godzinach otwarcia biblioteki

SOBOTA

Koncert w Infinity: Power Play

Infinity Music Club zaprasza na koncert znanego z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości zespołu Power Play. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 18 stycznia.

NIEDZIELA

Podole – Górowa: Hej kolęda, kolęda…

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podolu Górowej zaprasza na IV Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Podolu Górowej oraz gościnnie uczniów ze Szkoły Muzycznej I Stopnia w Rożnowie. Koncert odbędzie się w niedzielę 19 stycznia o godzinie 17. Wstęp wolny.

Przysietnica: ….My tu z kolędą

Biblioteka Publiczna w Starym Sączu zaprasza do Filii w Przysietnicy na koncert kolęd w wykonaniu duetu Vis a Vis. Koncert odbędzie się w niedzielę 19 stycznia o godzinie 16. Wstęp wolny.

Koncert kolęd i pastorałek w Tyliczu

W najbliższą niedzielę 19 stycznia o godzinie 17 w kościele parafialnym w Tyliczu odbędzie się koncert w wykonaniu dzieci z Tylickich przedszkoli, Dziewczęcej Służby Maryjnej, zespołów wokalnych i instrumentalnych oraz zespołów regionalnych z Tylicza. Wstęp wolny.

Koncert kolęd w Starym Sączu

Szkoła Muzyczna I stopnia w Starym Sączu zaprasza na koncert w wykonaniu uczniów oraz nauczycieli. Koncert odbędzie się w niedzielę 19 stycznia o godzinie 10 w kościele parafialnym p.w. św. Elżbiety Węgierskiej w Starym Sączu, ul. Adama Mickiewicza 2.

WTOREK

49. spotkanie z cyklu „Bóg – Honor – Ojczyzna”

Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Nowym Sączu zaprasza do sali św. Ignacego przy kościele „Kolejowym” na wspólne kolędowanie w roku jubileuszu 100-lecia urodzin największego z rodu Słowian, największego Polaka, Karola Wojtyły – świętego Jana Pawła II. Spotkanie odbędzie się we wtorek 14 stycznia o godzinie 18.30. Wstęp wolny.

CZWARTEK

PKP: Nie tylko step, zaskakujący Kazachstan w 500 zł!

Prowincjonalny Klub Podróżnika zaprasza na kolejne spotkanie, tym razem na wycieczkę do Kazachstanu zabiorą państwa Zofia Grzesik oraz Marek Gaworucha.  Spotkanie odbędzie się w czwartek 23 stycznia o godzinie 19 w Kawiarni Prowincjonalnej, róg ulic Piastowskiej i Pijarskiej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG r.gajewski@sadeczanin.info, fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu