Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
19/12/2019 - 18:05

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (20-22 grudnia)

Koncert kolęd i pastorałek w Piwnicznej, jarmark Bożonarodzeniowy w Korzennej, a może kiermasz świąteczny w Łącku? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższych dniach.

PIĄTEK

Piwniczna Zdrój: koncert kolęd i pastorałek

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Piwnicznej Zdroju zaprasza na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych MGOK-u wraz z instruktorami. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej MGOK w piątek 20 grudnia o godzinie 17.

Piwniczna Zdrój: UZAZI

Ośrodek Rekolekcyjno – Misyjny Stowarzyszenie Misji Afrykańskich zaprasza na wystawę fotografii przedstawiających kulturę jednego z najstarszych plemion świata – Masajów. Otwarcie wystawy nastąpi w piątek 20 grudnia o godzinie 18 w ORMSMA, ul. Śmigowskie 110, Piwniczna Zdrój. Wstęp wolny.

SOBOTA

Opłatkowy wieczór przy…

Nowosądecka Mała Galeria zaprasza w najbliższą sobotę 21 grudnia o godzinie 18 na spotkanie opłatkowe z niespodzianką. Wstęp wolny.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Korzennej

Centrum Kultury w Korzennej zaprasza w sobotę 21 grudnia na Plac Targowy, na którym odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Stoiska z ozdobami świątecznymi, rękodziełem oraz gastronomiczne otwarte będą od godziny 9.

Kiermasz świąteczny w Łącku

Gminny Ośrodek Kultury w Łącku zaprasza na łącki rynek, na którym w przedświąteczną sobotę 21 grudnia zagoszczą stoiska z rękodziełem artystycznym oraz tradycyjne przetwory i wypieki. O godzinie 11 najmłodsi będą mogli spotkać się ze świętym Mikołajem.

Krynica – Zdrój: Mecz II Ligi Hokeja na Lodzie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy – Zdroju zaprasza mecz hokeja na lodzie pomiędzy KH KTH Krynica a Zagłębie Sosnowiec II. Mecz odbędzie się w sobotę 21 grudnia o godzinie 16. Wstęp wolny.

Piwniczna Zdrój: Choinkowy Kiermasz Świąteczny

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Piwnicznej Zdroju zaprasza w sobotę 21 grudnia na piwniczański Maślany Rynek,  na którym będzie można zakupić świąteczne smakołyki, żywe choinki oraz bożonarodzeniowe stroiki i ozdoby. Kiermasz będzie czyny od godziny 10 do 15.

NIEDZIELA

Jarmark Bożonarodzeniowy w Miasteczku Galicyjskim

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza w niedzielę 22 grudnia do Miasteczka Galicyjskiego na Jarmark Bożonarodzeniowy. Stoiska handlowe oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych otwarte będą od godziny 10.30 do 16. W programie koncert pieśni bożonarodzeniowych, koncert kolęd w wykonaniu zespołu Vis-à-vis duet, spektakl "Opowieść wigilijna" i wiele innych atrakcji.

Krynica – Zdrój: ubieranie choinki

Centrum Kultury w Krynicy – Zdroju zaprasza wszystkich mieszkańców oraz kuracjuszy do Parku Romana Nitribitta na wspólne ubieranie choinki, które odbędzie się w niedzielę 22 grudnia od godziny 10 do 13.

Stróże: spotkanie Bożonarodzeniowe oraz kiermasz świąteczny

Szkoła Podstawowa w Stróżach zaprasza na Bożonarodzeniowe spotkanie pod hasłem „Czas radości, czas pojednania” podczas którego wystąpią uczniowie klas drugich. Podczas spotkania będzie kiermasz ozdób  i smakołyków świątecznych. Impreza odbędzie się w przedświąteczną niedzielę 22 grudnia od godz. 14.30. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na dofinansowanie wycieczek oraz imprez klasowych

SOBOTA - NIEDZIELA

3 Krynicki Jarmark Bożonarodzeniowy

W najbliższy weekend 21 i 22 grudnia w Pijalni Głównej odbędzie się kiermasz wyrobów gastronomicznych oraz ozdób świątecznych i rękodzieła artystycznego. Podczas Jarmarku wystąpią zespoły artystyczne oraz dzieci młodzież z krynickiego Centrum Kultury. Stoiska będą czynne od godziny 10 do 18.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (20-26 grudnia grudnia)

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu