Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 lipca. Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
19/09/2019 - 13:10

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (20-22 września)

Finał Helicopter World CUP 2019 w Łososinie Dolnej, koncert charytatywny w sądeckim ratuszu, a może Sądecki Turniej Jeździecki w Kamionce Wielkiej? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.
SOBOTA

MKS Sandecja vs KS Warta

W 10. Kolejce Fortuny 1 Ligi, 21 września 2019 r. Sandecja Nowy Sącz podejmie na swoim stadionie zespół Warty Poznań. Zawody rozpoczną się tradycyjnie o godzinie 19.10 na stadionie miejskim przy ulicy Kilińskiego 47.

Muszyna: Jarmark Muszyński

Centrum Kultury w Muszynie zaprasza do Parku Kultury i Rzemiosła przy Dworze Starostów na 11 Jarmark Muszyński, który odbędzie się w najbliższą sobotę 21 września 2019 r.

Piwniczna Zdrój: Polsko – Słowackie Dni Kultury Chrześcijańskiej

Towarzystwo Miłośników Ziemi Muszyńskiej oraz Akcja Katolicka przy Parafii Św. Józefa Oblubieńca NMP w Muszynie zapraszają do kościoła parafialnego Narodzenia NMP w Piwnicznej Zdroju na koncert organowy oraz chórów słowackich, w ramach Polsko – Słowackich Dni Kultury Chrześcijańskiej. Koncert odbędzie się w sobotę 21 września 2019 r., o godz. 16.15. Wstęp wolny.

NIEDZIELA

Kamionka Wielka: Sądecki Turniej Jeździecki

Ośrodek Hipoterapii i Jeździectwa TARA w Kamionce Wielkiej zaprasza na Zawody Jeździeckie o Puchar Wójta Gminy Kamionka Wielka, które odbędą się w najbliższą niedzielę 22 września 2019 r.

Koncert charytatywny

Joanna Albrzykowska-Clifford, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu oraz Sursum Corda zapraszają, w najbliższą niedzielę 22 września o godz. 16 do sali im. Stanisława Małachowskiego w sądeckim ratuszu na koncert charytatywny połączony ze zbiórką pieniędzy na zakup pompy insulinowej dla Konrada Zwolennika. Patronat nad koncertem objął Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel. Wstęp Wolny.

„Dar To Be” Maraton MTB

Burmistrz Piwnicznej zaprasza na finałową edycję "Dar To Be" Maraton MTB 2019 w Piwnicznej Zdroju. 22 września będziecie mieli okazję podziwiać beskidzkie krajobrazy Pasma Radziejowej, a przy odrobinie szczęścia również Tatry, pokonując wymagające i piękne trasy, które zachwycają kolarzy górskich od lat.

Kiermasz Staroci

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza do Miasteczka Galicyjskiego na Kiermasz Staroci i akcję drugie życie książek. Kiermasz odbędzie się w niedzielę 22 września 2019 r. w godzinach 10 do 17.

PIĄTEK - NIEDZIELA

Łososina Dolna: Final Helicopter World CUP 2019

Aeroklub Podhalański w Łososinie Dolnej serdecznie zaprasza w dniach 19-22 września 2019 r. na lotnisko w Łososinie Dolnej na którym odbędzie się niecodzienne wydarzenie – Finał Śmigłowcowego Pucharu Świata 2019. 

WTOREK

Poeci Sądecczyzny. Antologia – promocja książki profesora Bolesława Farona

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z profesorem Bolesławem Faronem oraz promocję najnowszej książki profesora "Poeci Sądecczyzny. Antologia". Spotkanie odbędzie się 24 września 2019 roku o godz. 17 w Bibliotece Głównej przy ul. Franciszkańskiej 11. Prowadzenie: Witold Kaliński.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (20-26 września)

RG [email protected] Fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu

Aktywnie w Małopolsce