Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
20/02/2020 - 08:35

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (21-23 lutego)

Koncert zespołu Pectus w Jazz Club Atelier, V Sądecka Szopka Noworoczna, a może Małopolskie Zawody Modeli Halowych? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.
PIĄTEK

Koncert zespołu Pectus w Jazz Club Atelier

Atelier Jazz Club zaprasza na piątkowy koncert zespołu PECTUS. Koncert odbędzie się 21 lutego o godzinie 20. Bilety w cenie 90 zł do kupienia w Pawilonie HEJAN, ul. Zielona 45.

Krynica Źródłem Kultury: koncert Sylwii Grzeszczak

Już w najbliższy piątek o godzinie 19 w krynickiej pijalni wystąpi Sylwia Grzeszczak, która jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Znana jest z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. 

Muszyna: Szeherezada – koncert pianistyczny

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza do Dworu Starostów (ul. Kity 17) na koncert duetu fortepianowego Tanaka & Dziurbiel który zabierze Państwa w muzyczną podróż do krainy tysiąca i jednej nocy. Koncert odbędzie się w piątek 21 lutego o godzinie 18. Wstęp wolny.

Wernisaż wystawy "Przemierzając krainę ognia i lodu" 

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza w najbliższy piątek 21 lutego  o godzinie 17 na wernisaż wystawy fotografii Nataszy Gródek „Przemierzając krainę ognia i lodu”. Wystawa będzie czynna do 6 marca  w godzinach otwarcia biblioteki. Wstęp wolny.

SOBOTA 

Muszyna: Hyrni – koncert

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza do Pawilonu Muzycznego w Ogrodach Sensorycznych na sobotni koncert kapeli Hyrni. Koncert rozpocznie się o godzinie 15. Wstęp wolny.

Łososina Dolna: Małopolskie Zawody Modeli Halowych 

Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna oraz Stowarzyszenie Dolina Inicjatyw zapraszają  na Małopolskie Zawody Modeli Halowych F1N, które odbędą się w sobotę 22 lutego w CKiP Łososina Dolna.

NIEDZIELA

V Sądecka Szopka Noworoczna

Nieco spóźniona, Sądecka Szopka Noworoczna otworzy swoje podwoje już po raz piąty. Będzie bardziej sądecko i bardziej dosadnie niż przed rokiem, toteż dzieci lepiej zostawić w domu. O czym będzie i kto wystąpi? Zapraszamy do osobistego sprawdzenia. Szopka odbędzie się 23 lutego o godzinie 17 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu przy Alei Wolności 23. Wstęp wolny. 

Królowa Lodu – spektakl rodzinny

Teatr Nowy  w Nowym Sączu zaprasza na spektakl rodzinny "Królowa Lodu". Spektakl odbędzie się w niedziele 23 lutego o godzinie 15. 

Piwniczna Zdrój: Zawody narciarskie w stylu retro

Szkoła Narciarska Słoneczna Dolina oraz Miasto i Gmina Piwniczna Zdrój zapraszają na II Zawody Narciarskie w Stylu Retro o Puchar Burmistrza Piwnicznej Zdrój  w konkurencjach: Slalom Gigant, oraz zjazd na byle czym. Zawody odbędą się w niedzielę 23 lutego o godzinie 13 w stacji narciarskiej Sucha Dolina.

PONIEDZIAŁEK 

Poniedziałek ze sztuką – Pod niebem Paryża

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprasza na koncert pt. Pod Niebem Paryża w wykonaniu Justyny Bacz – vocal, gitara, Mariusza Dubrawskiego – piano, aranżacje, Karola Podkula – akordeon oraz Wojciecha Rucińskiego – kontrabas. Koncert odbędzie się w Sali Widowiskowej MOK, Al. Wolności 23 w poniedziałek 24 lutego o godzinie 17.30.

CZWARTEK

Męskie czytanie poezji: Historia filozofii po góralsku ks. Józefa Tischnera

Teatr Nowy Nowy Sącz zaprasza na kolejna odsłonę  Męskiego Czytania. Tym razem gościem Teatru Nowego będzie Jerzy Trela. Spotkanie odbędzie się w czwartek 27 lutego o godzinie 19. 

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (21-27 lutego)

RG r.gajewski@sadeczanin.info, fot. Ilustracyjne UM Nowy Sącz, Jazz Club Atelier Dziękujemy za przesłanie błędu