Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
28/12/2019 - 13:15

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (28-29 grudnia)

Charytatywny koncert kolęd dla Paulinki Szkaradek, sylwester w Nowym Sączu z Kasią Stankiewicz i Varius Manx, a może wielki koncert noworoczny w Krynicy? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższych dniach.

SOBOTA

Charytatywny Koncert Kolęd dla Paulinki Szkaradek

"Stowarzyszenie Robimy Coś Więcej" zaprasza do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu na I Charytatywny Koncert dla Paulinki Szkaradek. Koncert odbędzie się w sobotę 28 grudnia. I tura o godzinie 15, II tura o godzinie 18. Bilety do nabycia w kasie MOK oraz w kancelarii parafii Św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu (ul. Zagranicznik 4) i u organizatorów.

Krynica – Zdrój: Gwiazdy na Gwiazdkę

W sobotę 28 grudnia Pijalnia Główna w Krynicy – Zdroju zaprasza na niezwykły gwiazdowy koncert z udziałem Pierwszej Damy Operetki Grażyny Brodzińskiej. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.

Muszyna: W kuchni łemkowskiej na co dzień i od święta

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza do Muzeum Regionalnego Państwa Muszyńskiego na prelekcję Jacka Trawki o łemkowskich zwyczajach kulinarnych. Spotkanie odbędzie się w sobotę 28 grudnia o godzinie 16. Wstęp wolny.

Łącko: Weekend z Halową Piłką Nożną

W sobotę 28 grudnia w Hali Sportowej w Łącku odbędzie się Turniej Piki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Łącko. Początek o godz. 9.

NIEDZIELA

Stary Sącz: Koncert kolęd

Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu Izabeli Szafrańskiej. Koncert odbędzie się w niedzielę 29 grudnia o godzinie 19.

PONIEDZIAŁEK

Poniedziałek ze sztuką: Opowieść Wigilijna

Grupa Artystyczna Mocni oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zapraszają na spektakl "Opowieść Wigilijna" wg Karola Dickensa. Przedstawienie odbędzie się w Sali Widowiskowej MOK w poniedziałek 30 grudnia o godzinie 17.

WTOREK

Sylwester w Nowym Sączu. Będziemy bawili się z Kasią Stankiewicz i Varius Manx

W sylwestrową noc na rynku w Nowym Sączu to ten zespół będzie megagwiazdą. To przy ich przebojach takich, jak chociażby „Orła cień”, „Zamigotał świat” i innych będą bawili się sądeczanie i nie tylko. Już wiecie o jaką gwiazdę chodzi? Oczywiście o Kasię Stankiewicz i zespół Varius Manx.

ŚRODA

Krynica – Zdrój: Wielki Koncert Noworoczny

Uzdrowisko Krynica – Żegiestów zaprasza do Pijalni Głównej (Al. Nowotarskiego  9/3) na Wielki Koncert Noworoczny pt. "Z arią i piosenką w lata dwudzieste". Koncert  odbędzie się 1 stycznia o godzinie 20.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Adrian MaraśDziękujemy za przesłanie błędu