Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
27/11/2019 - 14:30

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (29 listopada - 1 grudnia)

Mecz: MKS Sandecja vs MKS Puszcza, koncert charytatywny dla Róży Dąbrowskiej w Starym Sączu, a może VII Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy? Takie atrakcje czekają na was już w najbliższy weekend.

PIĄTEK

Wystawa i koncert w Jazz Club Atelier

Jazz Klub Atelier w Nowym Sączu (ul. Zielona 45) zaprasza na wystawę malarstwa Agnieszki Kwiatkowskiej połączonej z recitalem Natalii Kwiatkowskiej i koncertem grupy Mike Parker’s Meta, które odbędą się w piątek 29 listopada w godzinach 18.30, 19 i 20.

Koncert w Małej Galerii: Bokun & Kościuszko

Mała Galeria w Nowym Sączu (ul. Jagiellońska 35) zaprasza na koncert duetu Bokun/Kościuszko, który odbędzie się w siedzibie galerii w piątek 29 listopada o godzinie 18. Wstęp wolny.

SOBOTA

Mecz: MKS Sandecja vs MKS Puszcza

Zapraszamy na ostatni w bieżącym sezonie mecz pomiędzy MKS Sandecja i MKS Puszcza, który odbędzie się na stadionie Sandecji (ul. Kilińskiego 47) w sobotę 30 listopada o godzinie 17.

Męskie Czytanie Poezji: Stanisław Wyspiański "Wesele"

Teatr Nowy w Nowym Sączu zaprasza na dużą dawkę dobrej literatury podaną w awangardowej oprawie muzyki na żywo i aromacie świeżo parzonej kawy. Kolejne spotkanie z cyklu Męskie Czytanie Poezji odbędzie się w ostatni piątek miesiąca tj. 29 listopada  o godz. 19, tym razem na teatralny warsztat weźmiemy fragmenty “Wesela” Stanisława Wyspiańskiego – najważniejszego polskiego dramatu XX w.

Wystawa: Sądecka Kolej w miniaturze

Nowosądeckie Stowarzyszenie Miłośników Kolei zaprasza na wystawę makiety kolejowej w skali 1:83. Makietę mona oglądać na nowosądeckim Dworcu PKP (ul. Kolejowa 15) tylko w sobotę 30 listopada w godzinach 10 -15. Wstęp wolny.

NIEDZIELA

Stary Sącz: koncert charytatywny dla Róży Dąbrowskiej

Fundacja Będzie Dobrze zaprasza na koncert charytatywny pn. „I ty możesz pomóc VII” w wykonaniu Izabeli Szafrańskiej na rzecz leczenia Róży Dąbrowskiej, który odbędzie się w niedzielę 1 grudnia o godzinie 16 w Kinie Sokół w Starym Sączu (ul. Batorego 23). W ramach koncertu zaplanowano również występy dzieci i młodzieży, pokaz mody, konkursy oraz atrakcje dla dzieci. Wstęp: datki do puszek.

PIĄTEK - NIEDZIELA

Krynica – Zdrój: VII Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury

Krynickie Towarzystwo Kulturalne im. Jana Kiepury zaprasza w dniach 28 – 30 listopada 2019 r. do Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego (ul. Pułaskiego 10) na VII Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół i Klaps (29 listopada - 5 grudnia)

Jeśli chcesz zamieścić informację o wydarzeniu kulturalnym, skorzystaj z naszej strony ogłoszeniowej.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu