Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
02/01/2020 - 13:20

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (3-5 stycznia)

VIII Nowosądecki Pokłon Trzech Króli, koncert noworoczny w Łącku, Starym Sączu, Podegrodziu, Muszynie, a może event charytatywny dla Kacpra Basty? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższych dniach.

PIĄTEK

Kolędy Pospieszalskich w sądeckiej bazylice

W  piątek 3 stycznia w bazylice świętej Małgorzaty odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu wielopokoleniowej Orkiestry Pospieszalskich. Początek koncertu o godzinie 19. Wstęp wolny.

Event charytatywny dla Kacpra Basty

W piątek 3 stycznia zapraszamy do sali nowosądeckiego Ratusza (Rynek 1) na Event Charytatywny dla Kacpra Basty, który rozpocznie się o  godzinie 18 koncertem kolęd. Organizatorzy przewidzieli również kiermasz prac plastycznych oraz występy taneczne. Gorąco zachęcamy do udziału w imprezie.

SOBOTA

Muszyna: Z Musicalem w Nowy Rok

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza do Hali Widowiskowo – Sportowej (wejście od ul. Rolanda) na noworoczny koncert w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej, pod dyrekcją ppłk SG Leszka Mieczkowskiego oraz solistów. Koncert odbędzie się w sobotę 4 stycznia o godzinie 18. Wstęp wolny.

Koncert noworoczny w Podegrodziu

Miejska Orkiestra Stary Sącz pod batutą Georga Weissa zaprasza na koncert noworoczny, który odbędzie się 4 stycznia o godzinie 17 w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu. Wstęp wolny.

NIEDZIELA

Spektakl pt. "Sara"

Teatr Nowy zaprasza w niedzielę 5 stycznia o godzinie 18 na spektakl dla młodzieży inspirowany prawdziwą historią przedstawiającą obraz współczesnego świata, w którym bliskość i akceptacja to towar najbardziej pożądany i najmniej dostępny.

Kolęda Chwalców Pana

Chwalcy Pana zapraszają w niedzielę 5 stycznia na wspólne kolędowanie po mszy świętej o godzinie 17 w bazylice świętej Małgorzaty w Nowym Sączu.

Koncert noworoczny w Łącku

Wójt gminy Łącko Jan Dziedzina zaprasza do Hali Widowiskowo – Sportowej w Łącku na noworoczny koncert w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej pod dyrygenturą ppłk SG Leszka Mieczkowskiego oraz solistów: Pauliny Janczak, Jakuba Wocial oraz Tomasza Jarosza. Koncert odbędzie się w niedziele 5 stycznia o godzinie 17. Wstęp wolny.

Koncert noworoczny w Starym Sączu

Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek oraz Miejska Orkiestra Stary Sącz zapraszają do Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 na koncert noworoczny. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 5 stycznia o godzinie 17. Wstęp wolny.

Gminny Przegląd Grup Kolędniczych w Podegrodziu

Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu zaprasza w niedzielę 5 stycznia do sali widowiskowej GOK na Przegląd Grup Kolędniczych. Impreza rozpocznie się o godzinie 15. Wstęp wolny.

Koncert kolęd i pastorałek w Grybowie

Parafia Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Grybowie zaprasza na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Dziewczęcego Chóru Katedralnego Puellae Orantes oraz kwartetu smyczkowego Apotheosis. Koncert odbędzie się w niedziele 5 stycznia o godzinie 15.30 w Bazylice Mniejszej, ul. Kościelna 3. Wstęp wolny.

PONIEDZIAŁEK

VIII Nowosądecki Pokłon Trzech Króli

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprasza 6 stycznia na pokłon Trzech Króli. Korowód przejdzie od ulicy Gwardyjskiej (postój taxi bagażowych) do Rynku. Zbiórka o godzinie 10.30.

Orszak Trzech Króli w Starym Sączu

Burmistrz Miasta i Gminy Stary Sącz Jacek Lelek zaprasza w poniedziałek 6 stycznia wszystkich mieszkańców do udziału w Orszaku Trzech Króli.

WTOREK

"Pielgrzym" – promocja tomiku poezji

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na promocję najnowszego tomiku poezji Bronka z Obidzy „Pielgrzym”. Wiersze poety czytać będą: Marzena Setlak, Małgorzata Bieniek, Joanna Liwerska i Agnieszka Szlęk. Spotkanie odbędzie się we wtorek 7 stycznia o godzinie 17.

CZWARTEK

„Dziwne jest serce kobiece… wspomnienia Galicyjskie” – promocja książki

W czwartek 9 stycznia o godz. 17 zapraszamy do sali reprezentacyjnej im. Stanisława Małachowskiego w nowosądeckim ratuszu na promocję książki Zofii z Odrowąż-Pieniążków Skąpskiej pt. „Dziwne jest serce kobiece… ”. Wspomnienia z czasów galicyjskich opracował wnuk autorki, Rafał Skąpski, który będzie gościem spotkania. Wydarzenie poprowadzą: Edyta Danielska i Łukasz Połomski. Wstęp wolny.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (3-9 stycznia)

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjne GOK Kamionka WielkaDziękujemy za przesłanie błędu