Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
04/04/2019 - 13:50

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (5-7 kwietnia)

III Jarmark Wielkanocny w Starym Sączu, wernisaż wystawy pt. "Ekwiwalent", a może wypad do kina? Takie atrakcje czekają na sądeczan w najbliższy weekend.

PIĄTEK

Wernisaż wystawy pt. "Ekwiwalent"

Starosądecka Galeria pod Piątką zaprasza w piątek 5 kwietnia o godzinie 18.00, na wernisaż wystawy fotografii autorstwa Alicji Przybyszowskiej. Wystawa będzie prezentowana do 29 kwietnia 2019 r.

Zalubieni w słowie

Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” zaprasza na promocję wydawnictw: "Ilustrowany leksykon gwary i kultury podhalańskiej tom V – IX" autorstwa prof. dr hab. Józefa Kąś oraz "Nadpopradzka dawność – gwara i kultura górali z okolic Piwnicznej" – Wandy Łomnickiej – Dulak. Promocja odbędzie się w Sali im. Romana Sichrawy w piątek 5 kwietnia 2019 r. Rozpoczęcie o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Koncert w Jazz Club Atelier: Kraków Street Band

Jazz Club Atelier zaprasza na wieczór kirgisko – krakowski. Wydarzenie odbędzie się w piątek 5 kwietnia o godzinie 20.00.

SOBOTA

Mini siatkówka dziewcząt – Memoriał redaktora Daniela Weimera

Siatkarskie Towarzystwo Sportowe Sandecja zaprasza do udziału w Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt rocznik 2008. Turniej odbędzie się w sobotę 6 kwietnia 2019 r. w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu, ul. Żeromskiego 16.

Stary Sącz: III Jarmark Wielkanocny

W najbliższą sobotę 6 kwietnia na starosądeckim rynku po raz trzeci odbędzie się Jarmark Wielkanocny z udziałem 25 wystawców ze Starego Sącza, Sądecczyzny i Małopolski. Jarmark odbędzie się w godzinach 10.00 do 15.00.

Muszyna: wielkanocny kiermasz rękodzieła artystycznego

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza na doroczny kiermasz rękodzieła artystycznego i ozdób wielkanocnych wykonanych przez twórców i artystów z Muszyny. Kiermasz odbędzie się w sobotę 6 kwietnia w godzinach 11.00 do 16.00 w Dworze Starostów, ul. Kity 17.

Piwniczna Zdrój: Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej

Burmistrz Piwnicznej – Zdroju zaprasza do udziału w  Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza. Rozgrywki odbędą się w sobotę 6 kwietnia 2019 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Piwnicznej Zdroju.

NIEDZIELA

Stróże: Wielkanoc w Bartniku

Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik zaprasza na rodzinne, wielkanocne warsztaty zdobienia jajek, lukrowych baranków, zajączków i kurczaczków. Zajęcia odbędą się w niedzielę 7 kwietnia 2019 r.

SOBOTA - NIEDZIELA

Krynica – Zdrój: Jarmark Wielkanocny

Uzdrowisko Krynica – Żegiestów zaprasza w dniach 6 i 7 kwietnia od godziny 10.00 do 17.00 do Pijalni Głównej w Krynicy  – Zdroju (ul. Nowotarskiego 9/3) na Jarmark Wielkanocny.

WTOREK

Wernisaż wystawy pt. "Okno na świat"

Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego zaprasza we wtorek 9 kwietnia o godz. 17.00 na wernisaż wystawy malarstwa Zofii Grzyb i Czesława Nogi „Okno na świat”. Wystawę będzie można oglądać do 6 maja 2019 r. w godzinach otwarcia biblioteki.

CZWARTEK

Anioły, kapliczki i kompozycje w drzewie

Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu zaprasza na wystawę prac Mariana Mółki. Wernisaż odbędzie się w czwartek 11 kwietnia 2019 r., o godzinie 17.30 w Galerii TPSP ul. Jagiellońska 50a.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (5-11 kwietnia)

RG [email protected], Fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020