Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
05/03/2020 - 17:30

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (6-8 marca)

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Piwnicznej, muzyczny wieczór z Mussiną w Muszynie, a może mecz Sandecji ze Stomilem Olsztyn? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższych dniach.

PIĄTEK

II spotkanie z cyklu „Rozmowa na cztery głosy”

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z cyklu „Rozmowa na cztery głosy”. O twórczości Leopolda Tyrmanda wybitnego pisarza, dziennikarza i publicysty rozmawiać będą Edyta Danielska, Grzegorz Rapcia, Wojciech Kudyba oraz Małgorzata Witek. Spotkanie odbędzie się w piątek 6 marca o godzinie 17. Wstęp wolny.

Koncert w Atelier Jazz Club: Eskaubei & Tomek Nowak Quartet feat. Bolan

Atelier Jazz Club zaprasza w piątek 6 marca o godzinie 20 na koncert Eskaubei & Tomek Nowak Quartet feat. Bolan. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Pawilonie HEJAN, ul. Zielona 45.

Muszyna: O wybranych profesorach Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie oraz o ich domach i willach

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza do Muzeum Regionalnego Państwa Muszyńskiego na prelekcję dr. Pawła Brzegowego pt. „O wybranych Profesorach Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie, oraz o ich domach i willach”. Spotkanie odbędzie się w piątek 6 marca o godzinie 16.

SOBOTA

Pierwszy mecz Sandecji w rundzie wiosennej na własnym stadionie

W sobotę 7 marca w pierwszym, domowym meczu po przerwie zimowej, piłkarze Sandecji zmierzą się ze Stomilem Olsztyn. Wierzymy, że licznie pojawicie się na stadionie przy ulicy Kilińskiego 47 i głośnym dopingiem poniesiecie „Biało-czarnych” do zwycięstwa. Pierwszy gwizdek tradycyjnie o godzinie 19.10.

Koncert w Winusie – Akustyczni

Winus Club zaprasza na koncert Zespołu Akustyczni Band, który odbędzie się w najbliższą sobotę 7 marca. Zespół wystąpi z własnym repertuarem, ale również z coverami. Wstęp wolny.

Łososina Dolna: Dzień Kobiet

Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna zaprasza na spektakl teatralny „Daj się zabić kochanie” w wykonaniu Teatru Nowego z Nowego Sącza oraz wernisaż wystawy prac Dominiki Filipowskiej. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 7 marca o godzinie 17. Wstęp wolny.

NIEDZIELA

New York ….New York…

Kawiarnia Prowincjonalna zaprasza na recital musicalowo – filmowy podczas którego usłyszymy największe przeboje muzyki rozrywkowej w wykonaniu Doroty Chruściel. Widowisko teatralno – muzyczne odbędzie się w najbliższą niedzielę 8 marca o godzinie 19.

Muszyna: Muzyczny wieczór z Mussiną

Z okazji Dnia Kobiet Kawiarnia Dwór Starostów zaprasza na koncert grupy instrumentalno- wokalnej Mussina. Koncert odbędzie się w niedzielę 8 marca o godzinie 18.30. Wstęp wolny.

Piwniczna Zdrój: Koncert z okazji Dnia Kobiet

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Piwnicznej Zdroju zaprasza na koncert gitarowy z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu Sebastian Atrament. Koncert odbędzie się w niedzielę 8 marca o godzinie 18 w Pijalni Artystycznej, ul. Zdrojowa 42. Wstęp wolny.

Lipnica Wielka: Dzień Kobiet

Centrum Kultury w Korzennej zaprasza wszystkie panie do Dworu w Lipnicy Wielkiej na wspólne świętowanie Dnia Kobiet. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 8 marca o godzinie 16. Wstęp wolny.

SOBOTA - NIEDZIELA

Kochane Baby 5

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza na dwa wieczory z „Kochanymi Babami” ” w wykonaniu aktorów, muzyków i wokalistów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu. Spektakle odbędą się 7 oraz 8 marca o godzinie 17.

WTOREK

51. spotkanie Bóg – Honor – Ojczyzna

Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Nowym Sączu zaprasza na prelekcję pt Kardynał Sapieha Xiąże Niezłomny. Wykład poprowadzi prezes nowosądeckiego Oddziału PTH Leszek Zakrzewski. Spotkanie odbędzie się we wtorek 10 marca o godzinie 18.30 w Sali im. Św. Ignacego przy Parafii „Kolejowej”. Wstęp wolny.

Krynica – Zdrój: Zaśpiewam Ci Piosenkę – koncert dla Pań

Centrum Kultury w Krynicy – Zdroju zaprasza do Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego na recital Jana Jakuba Należytego. Koncert odbędzie się  we wtorek 10 marca o godzinie 19.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (6-12 marca)

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu