Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 27 listopada. Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
06/02/2020 - 15:00

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (7-9 lutego)

Koncert zespołu Enej albo Perfect, bal charytatywny w Niskowej, a może spektakl "Świnki 3"? Takie atrakcje czekają na was już w najbliższy weekend.

PIĄTEK

Krynica Źródłem Kultury: koncert zespołu ENEJ

Już w najbliższy piątek 7 lutego o godz. 19 w Pijalni Głównej w Krynicy wystąpi zespół ENEJ. Zespół został założony w Olsztynie w 2002 roku przez braci Piotra i Pawła Sołoduchów oraz Łukasza Kojrysa. W początkowym okresie brzmienie grupy zostało zdominowane przez kulturę ukraińską i ludowe instrumentarium. Pierwsza płyta „Ulice” ukazała się w 2008 roku, a już trzy lata później Enej wygrał Must Be The Music - Tylko Muzyka w telewizji Polsat, co zapewniło mu ogólnopolską rozpoznawalność i tysiące nowych fanów.

Niskowa: Bal charytatywny

Fundacja „Będzie Dobrze” zaprasza na Bal Charytatywny który odbędzie się w piątek 7 lutego w Domu Weselnym Casablanka w Niskowej.

Koncert w Jazz Club Atelier: New Bone

Atelier Jazz Club zaprasza na koncert New Bone, polskiego zespołu grającego muzykę jazzową. Koncert odbędzie się w piątek 7 lutego o godzinie 20.

SOBOTA

Krynica Źródłem Kultury: koncert zespołu Perfect

Już w najbliższą sobotę 8 lutego o godz. 19 w Pijalni Głównej w Krynicy wystąpi zespół Perfect. Może to być dla niektórych ostatnia szansa, aby zobaczyć Perfect na żywo. Muzycy ogłosili, że 19 czerwca, w związku z odejściem Grzegorza Markowskiego, zespół kończy działalność pod dotychczasową nazwą. Obchodząca 40-lecie swojego istnienia grupa pojawi się na scenie Pijalni Głównej 8 lutego w ramach trasy "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść”. Perfect to legenda polskiej muzyki rockowej, która ma na swoim koncie 9 albumów studyjnych i dziesiątki przebojów, które śpiewała cała Polska. Niezmienny od lat skład tworzą: Grzegorz Markowski, Piotr Szkudelski, Jacek Krzaklewski, Dariusz Kozakiewicz i Piotr Urbanek.

Spektakl dla Dzieci: Świnki 3

Teatr Nowy w Nowym Sączu zaprasza na spektakl o historii trzech odważnych świnek. Spektakl z akcentem musicalowym, przeznaczony dla widzów od lat trzech, odbędzie się w najbliższą sobotę 8 lutego o godzinie 16.

CZWARTEK

PKP: Normandia – Turystyczne pole bitwy

Kawiarnia Prowincjonalna zaprasza w  czwartek 13 lutego o godzinie 19 na spotkanie podróżnicze w ramach Prowincjonalnego Klubu Podróżnika z Piotrem Sadowskim.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (7-13 lutego)

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu

13. Festiwal Biegowy 2022- trwają zapisy!