Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
10/12/2019 - 12:05

Grudniowy miesięcznik "Sądeczanin" czeka na Was w dobrych punktach sprzedaży

Grudniowy miesięcznik "Sądeczanin" jest już dostępny w wielu punktach sprzedaży w Nowym Sączu i na Sądecczyźnie. Co mamy dla Was w ostatnim numerze kończącego się roku 2019? Świetni autorzy, doskonałe teksty - jak zawsze w jedynym miesięczniku regionu. Sprawdźcie:
Miesięcznik Sądeczanin - co znajdziesz w grudniowym wydaniu

Chciałbym zwrócić szczególną uwagę na to, co w grudniowym wydaniu miesięcznika pisze Rafał Gajewski. A pisze o tym, ilu Sądeczan otrzymało w tym roku niewyobrażalną wprost pomoc od Czytelników miesięcznika "Sądeczanin" i serwisu sadeczanin.info.

Po naszych informacjach o ludziach w potrzebie, działy się prawdziwe cuda: pogorzelcy dostawali w pełni wypsażone domy, na konta ofiar wypadków wpływały ogromne sumy, pozwalające im na skuteczną rehabilitację, sportowcy dostawali pieniądze na nowy sprzęt... Jesteście wielcy!

Sprawdźcie, o czym jeszcze piszemy. Sto stron informacji - od najistotniejszych wydarzeń i postaci regionu, przez kulturę, historię, gospodarkę, zdrowie i sport. Świetne felietony i materiały naukowe. Tylko w "Sądeczaninie"! Zobacz, gdzie możesz kupić nasz miesięcznik. ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)