Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
18/05/2020 - 13:05

#hot16challenge2 w wykonaniu stowarzyszenia RobimyCośWięcej. Są niemożliwi!

#hot16challenge2 nabiera rozpędu. Do akcji przyłączyło się stowarzyszenie RobimyCośWięcej. Młoda, ale znana już ze swoich spektakularnych przedsięwzięć organizacja przyjęła wyzwanie. Jak im poszło? Zobaczcie sami - to prawdziwie gorąca szesnastka!

Niecałe 2 dni temu znany raper BRACIAK Łukasz Górski rzucił wyzwanie organizacji RobimyCośWięcej. Członkowie stowarzyszenia podjęli rzuconą rękawicę i w niebywale krótkim czasie znaleźli pomysł, napisali tekst, zorganizowali próby i nagrania oraz zmontowali profesjonalny teledysk. W niecałe 4 godziny wideo uzyskało ponad 2000 odsłon na kanale YouTube. Jesteśmy prawie pewni, że młodych ludzi napędza jakaś tajemnicza energia nieznanego pochodzenia. Jak oni to robią?!

Czytaj też: Krystyna Czubówna też rapuje! Jak słynna sądeczanka poradziła sobie z #hot16challenge?

- To radość bycia ze sobą i wspólnego tworzenia CzegośWięcej - twierdzi Maria Polańska, założycielka i prezes stowarzyszenia. - To żadna tajemnica, po prostu bazujemy na atawistycznych skłonnościach człowieka do zrzeszania się wokół jakiejś idei. Potem tylko wystarczy znaleźć pomysł, zaszczepić ideę - i końcowy efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Myślę, że moje pokolenie dostrzega możliwości, jakie daje współczesny świat i globalizacja. Nie da się też ukryć, że przymusowa sytuacja izolacji w związku z COVID-19 wyzwala w ludziach przekorną chęć łamania zasad, powrotu do dawnych zwyczajów „plemiennych”, spotkań oraz takiego zwyczajnego bycia wśród przyjaznych i życzliwych sobie ludzi. 

Zobacz także: Będzie hit? Teledysk 90 sądeckich artystów podbija internet [WIDEO]

A co z budżetem? -  Rzeczywiście, bywa z tym krucho. Wszystkie środki zebrane w akcjach idą na konkretny cel, czyli pomoc podopiecznym naszej organizacji, zgodnie z założeniami statutowymi - nie możemy ich wykorzystywać do pokrywania kosztów akcji takiej jak ta. Dlatego większość naszych działań opiera się na wolontariacie i ludziach, którzy w uznaniu słuszności naszych działań wiele rzeczy wykonują dla nas nieodpłatnie.

Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie poświęcają dla nas CośWięcej niż tylko prywatny czy zawodowy czas, za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni - dodaje założycielka stowarzyszenia.

[email protected], fot. Stowarzyszenie RobimyCośWięcejDziękujemy za przesłanie błędu