Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
20/06/2018 - 21:00

I Liceum Ogólnokszatłcące w Limanowej najlepsze w słodkim rankingu

Sukces I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Limanowej. Szkoła znalazła się wśród 30 laureatów i zdobyła grant w wysokości minimum 5 tys. złotych. Od kogo?


Sukces I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Limanowej w konkursie Fundacji „Wawel z Rodziną”! Placówka znalazła się wśród 30 laureatów i zdobyła  grant w wysokości minimum 5 tys. złotych.

W konkursie mogły brać udział organizacje i instytucje zajmujące się pracą z dziećmi, a otrzymane środki zostaną przeznaczone na realizację innowacyjnych projektów edukacyjnych. Na pomoc beneficjentom Fundacja przeznaczy pieniądze zebrane w trwającej właśnie akcji Serce Rośnie, dlatego ostateczna wysokość grantu może być znacznie wyższa.

Łącznie do konkursu wpłynęło prawie  200 pomysłów na realizację nowoczesnych projektów edukacyjnych z całej Polski. Ze wszystkich zgłoszeń jury wybrało 30  najciekawszych, które zostaną dofinansowane kwotą w wysokości minimum 5 tys. złotych. Wśród nagrodzonych znalazł się projekt „Młodzieżowe inspiracje w Orkanie” zgłoszony przez I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Limanowej.

Projekt zakłada przeprowadzenie serii zajęć integrujących młodzież i rozwijających ich zainteresowania. W planie są m.in. przeprowadzenie gry terenowej, warsztaty plastyczne, kurs pierwszej pomocy bądź wycieczkę edukacyjną.

Każdy, kto chciałby pomóc uczniom I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Limanowej może to zrobić poprzez zakup produktów marki Wawel oznaczonych serduszkiem i rejestrację kodów z opakowań i paragonów za zakup produktów na wagę. Każdy kod to realna kwota – aby pomóc w realizacji projektu „Młodzieżowe inspiracje w Orkanie” należy przeznaczyć środki na rzecz Fundacji „Wawel z Rodziną”.  redakcja@sadecznin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

„Mecenas Czytelnictwa”