Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
13/12/2019 - 11:25

Impreza uratowana? Hip-hopowej afery ciąg dalszy...

Wczoraj późnym popołudniem organizator Sądeckiego Hip-Hop Festiwalu zamieścił na swoim fanpage'u oficjalne oświadczenie o odwołaniu koncertu. Mimo to jeden z artystów postanowił zagrać premierowy koncert i uratować plany sądeczan na piątkowy wieczór.

Ekipa MTD Crew błyskawicznie zareagowała na odwołanie Sądeckiego Hip-Hop Festiwalu. W czwartek późnym wieczorem zapadła decyzja - Łysy MTD zagra premierowy album Notorious w klubie Stare Kino w hotelu ibis Styles. - To prawdziwa petarda, impreza organizowana na pełnym spontanie. Nie mogliśmy pogodzić się z odwołaniem wydarzenia - informuje raper Mateusz Fortuna na swoim fanpage'u. Dla fanów, którzy zakupili już bilet na Sądecki Hip-Hop Festiwal, przewidziano darmowy wstęp.

Czytaj też: Sądecki Hip-Hop Festiwal odwołany! Nowy termin w styczniu

Raper (support głównych gwiazd dzisiejszego wieczoru) miał zagrać premierowy koncert połączony z promocją nowego albumu Notorious. Ekipa MTD Crew zadbała o to, aby sądeczanie mogli bawić się w piątkowy wieczór.

O przyczyny odwołania Sądeckiego Hip-Hop Festiwalu pytamy przedstawicieli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu. 

- Wczoraj późnym wieczorem organizator wydarzenia poinformował nas telefonicznie, że koncert z przyczyn od niego niezależnych nie odbędzie się. Ponieważ scena miała być montowana dziś rano, odwołanie festiwalu nie przysporzy nam większych problemów. Byliśmy jednak przygotowani na wieczorne widowisko i tłumy fanów. Szkoda. 

K.K., [email protected], fot. Sądecki Hip-Hop Festiwal, Łysy MTD.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)