Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
28/03/2018 - 11:30

Jak napisać biznesplan? Oni to już wiedzą i biorą się za realizację pomysłów! [Zdjęcia]

26 marca w Starostwie Powiatowym w Limanowej miały miejsce warsztaty z tworzenia biznesplanu. Jak napisać dobry biznesplan i odnieść sukces na rynku pracy? Młodzież, którą kręci przedsiębiorczość, już wie!

Warsztaty z pisania biznes planu dla uczniów szkół średnich z terenu powiatu limanowskiego obyły się w ramach konkursu „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie szkół średnich, których temat prowadzenia własnej firmy oraz wejścia na rynek przedsiębiorców zwyczajnie kręci. 

Zobacz też: Tir wylądował w rowie i przewrócił się na bok. Śliskie drogi dały o sobie znać? [Zdjęcia]

– Te warsztaty są dla was okazją do zdobycia teoretycznej wiedzy, którą następnie będziecie mogli wykorzystać podczas pisania swoich biznesplanów. Pomysły na biznes, które prezentujecie są dla was dużą szansą, tym bardziej, że prezentujecie bardzo ciekawe i realne do zastosowania w przyszłości pomysły. Mam nadzieje, ze również w tym roku zaskoczycie nas swoją kreatywnością – powiedział Starosta Limanowski Jan Puchała, otwierając warsztaty dla uczniów. 

Podczas warsztatów, prowadzonych przez Ośrodek Szkoleniowy przy Boss Komputer w Limanowej, uczniowie mieli możliwość zdobycia praktycznych umiejętności oraz konsultacji przygotowywanych biznes planów ze specjalistą w tej dziedzinie, zarówno jeśli chodzi o aspekty formalno-prawne jak i tematy organizacji przedsiębiorstwa i zagadnienia finansowe.

Zobacz też: Ich sprawność zdumiewa! Zobacz zmagania przyszłych mundurowych [Zdjęcia]

Na czym polega konkurs "Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim"? Biorący w nim udział uczniowie mają za zadanie opracowanie opracowanie przy pomocy formularza biznes planu własnego pomysłu na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Kreatywność, innowacyjność i niestandardowe pomysły są mile widziane!

e.czech@sadeczanin.info, Fot. Starostwo Powiatowe w LimanowejDziękujemy za przesłanie błędu