Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
16/02/2018 - 09:30

Jutro pierwsza bitwa Karoliny w The Voice Kids. Kibicujemy naszej wokalistce!

Już jutro, 17 lutego, Karolina Szczurowska - uczestniczka programu The Voice Kids, będzie walczyć w pierwszej "bitwie na głosy".

Karolina Szczurowska to utalentowana wokalistka z Przenoszy (gmina Dobra). Jej ostatni występ w programie, podczas przesłuchań w ciemno, spotkał się z bardzo pozytywną opinią jurorów. Dziewczyna z Limanowszczyzny podbiła także serca publiczności. Emocji było wiele, a kolejne przed nami już jutro!

Zobacz też: Karolina Szczurowska z The Voice Kids: Warto spełniać swoje marzenia

Po przesłuchaniach w ciemno wzruszona 15-latka z Przenoszy wyznaje, że udział w programie był spełnieniem jej marzeń i jednocześnie najpiękniejszym dniem w życiu. Karolina Szczurowska wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego, który zachwycił się jej występem. 

- Końcówka utworu była niesamowita...Dodałaś do tego cząstkę siebie - mówił podczas przesłuchań w ciemno, zaraz po tym, jak Karolina zaśpiewała przygotowany utwór. 

Zobacz też: Jurków: parafianie budowali Jerozolimę [Zdjęcia]

Jutro pierwsza "bitwa na głosy", w której Karolina Szczurowska zmierzy się z innymi młodymi wokalistami z drużyny Dawida. Czy oczaruje jurorów i wygra tę bitwę? Dowiemy się już niebawem!

[email protected], Fot. UM Rabka-ZdrójDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020