Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
03/09/2020 - 08:05

Karolina idzie jak burza. Góralka z Limanowej robi karierę w muzycznej branży

„Poranna” to utwór w wykonaniu duetu Karoliny Karo Szczurowskiej, góralki z Limanowej i Antka Smykiewicza. To wyjątkowe spotkanie dwojga uczestników The Voice: 1. edycji dla dorosłych The Voice of Poland i 1. edycji dla dzieci - The Voice Kids. Teledysk miał premierę 31 sierpnia.

Kariera muzyczna Karoliny Karo Szczurowskiej dynamicznie się rozwija. Dopiero miesiąc temu premierę miał jej autorski utwór "Czekam na znak". 17-latka wystąpiła z nim na estradzie porannego programu PnŚ i w muzycznym kąciku "Teleexpressu" Marka Sierockiego. 

"Poranna" (muzyka i słowa: P. Romaniuk/ G. Stasiuk) to kolejny utwór w wykonaniu Karoliny Karo Szczurowskiej. Tym razem góralka z Limanowej wystąpiła w duecie z Antkiem Smykiewiczem.

To wyjątkowe spotkanie dwojga uczestników: 1. edycji The Voice Kids  i 1. edycji The Voice of Poland. Teledysk miał premierę 31 sierpnia i od razu wiele odsłon.

Pomysł na wspólny utwór narodził się latem, nagranie powstało w lipcu, a teledysk w sierpniu. Oba oddają atmosferę pracy i wzajemnego wsparcia tych utalentowanych artystów. 

Karolina "Karo" Szczurowska  mieszka w Przenoszy (powiat limanowski). Muzyka towarzyszy jej od dziecka. Śpiewa, komponuje, gra też na skrzypcach, fortepianie, ukulele. Karo kończy właśnie nagrywać utwory na debiutancki album. Jest uczennicą, krakowskiego liceum im. Jana Kochanowskiego.

(MK) fot. Karo SzczurowskaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)