Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
09/02/2020 - 16:25

Karolina Szczurowska, finalistka The Voice Kids, premierowo zaśpiewała „Matkę”

Pamiętacie Karolinę z Przenoszy, finalistkę pierwszej odsłony The Voice Kids? Utalentowana nastolatka, oprócz tego, że śpiewa i gra na wielu instrumentach, komponuje również piosenki. 7 lutego ukazała się jej piosenka „Matka”; do której napisała muzykę i tekst dla dziewcząt z Dziewczęcej Służby Maryjnej. Premierę miał też teledysk.

Karolina Szczurowska wystąpiła w 1. edycji programu "The Voice Kids", znalazła się w drużynie Dawida Kwiatkowskiego . W lutym 2018 roku stoczyła walkę o finał. 17-latka z Przenoszy (powiat limanowski) ma wiele talentów, pisze teksty i komponuje muzykę. Gra na skrzypcach, gitarze, ukulele i pianinie.

Zobacz też: Tragedia w Szyku. Postrzelił się 53-latek

Piosenka "Matka" (muz. słow. Karolina Szczurowska) i teledysk do niej powstały dla Dziewczęcej Służby Maryjnej Diecezji Tarnowskiej. Swoją premierę utwór miał 7 lutego w telewizji Trwam, w programie Westerplatte Młodych. 

Wcześniej Karolina nagrała autorskie single „Uwierz mi” i  „Ponad wszystko” oraz teledyski do nich. „Uwierz mi” opowiada o miłości, słowa i muzyka są moje. Teledysk nakręcony był w Krakowie,  a w głównej roli wystąpiła para aktorów.

Natomiast „Ponad wszystko” to opowieść o tym, jak bardzo jest nam potrzebna druga osoba, która powie „jestem”, gdy na naszej drodze  pojawią się trudności. Ten teledysk nakręcono na łonie przyrody, w miejscu zabytkowym. W nim główną rolą odgrywa Karolina. Nastolatka kontynuuję naukę w Krakowie, gdzie uczęszcza do III LO im. Jana Kochanowskiego. Nadal chce zostać lekarzem.

(MK) fot. prywatne Karoliny SzczurowskiejDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)