Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
04/11/2022 - 12:30

Każdy powinien go mieć! Gdzie kupić najnowszy kwartalnik „Sądeczanin. HISTORIA”?

Jesienny kwartalnik „Sądeczanin. HISTORIA” w całości został poświęcony naszemu miastu. To wszystko z powodu 730. rocznicy lokacji Nowego Sącza, którą będziemy obchodzić 8 listopada 2022 roku. Najnowszy numer kwartalnika to pozycja obowiązkowa nie tylko dla mieszkańców miasta.

Trzecie tegoroczne wydanie kwartalnika „Sądeczanin. HISTORIA” to prezent autorów dla Nowego Sącza z okazji ważnej rocznicy. W tym roku miasto obchodzi swoje 730 urodziny, czyli rocznicę lokacji miasta.

Więcej o zawartości najnowszego kwartalnika można przeczytać tutaj: Takiego urodzinowego prezentu naszemu miastu jeszcze nikt nie zrobił. Oni są pierwsi

Jesienne wydanie kwartalnika opowiada więc o losach Nowego Sącza. Sądeccy historycy zadbali, aby w wydaniu nie zabrakło ciekawych szczegółów z historii miasta. „Sądeczanin. HISTORIA” to najważniejszy kwartalnik historyczny w regionie.

To zaledwie kilka powodów, dla których najnowszy kwartalnik „Sądeczanin. HISTORIA” jest pozycją obowiązkową. Wydanie dotyczące Nowego Sącza jest świetną pamiątką dla mieszkańców miasta, ale też dla tych, którzy żywo interesują się jego losami i z sentymentem wspominają jego ulice.

W twojej biblioteczce nie może zabraknąć jesiennego wydania kwartalnika. Ale jeśli chcesz go zdobyć, lepiej się pospiesz! Aktualny kwartalnik będzie dostępny w sprzedaży tylko 2 miesiące. Nie czekaj i zabierz „Sądeczanin. HISTORIA” do swojego domu. Poniżej dowiesz się, gdzie można kupić najnowsze wydanie kwartalnika.

Gdzie kupić kwartalnik "Sądeczanin. HISTORIA"?

Kwartalnik można nabyć na dwa sposoby. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wydanie papierowe, a także bardziej ekologiczne oraz ekonomiczne – cyfrowe. Cyfrowe e-wydanie kwartalnika „Sądeczanin. HISTORIA” można zamówić TUTAJ.

Tradycyjne papierowe wydanie kwartalnika o Sądecczyźnie dostępne jest w siedzibie wydawcy – w Fundacji Sądeckiej przy ulicy Barbackiego 57 w Nowym Sączu.

Jesienny kwartalnik możecie kupić również w punktach sprzedaży prasy na terenie Nowego Sącza i poza miastem. Czasopismo dostępne jest m.in. w:

Nowym Sączu:

  • Księgarnia Alfabet, ul. Jagiellońska 5
  • Księgarnia antykwariat „Bestseller”, ul. Sobieskiego 1
  • Miasteczko Galicyjskie – recepcja hoteliku w Starym Ratuszu, ul. Lwowska 226
  • Kiosk wielobranżowy, ul. Jagiellońska 23
  • Kiosk „ADeeM”, ul. Lwowska 66 A

Poza miastem:

  • Łącko: sklep „Pasoń”, Łącko 214
  • Kamianna: Pasieka Barć Kamianna.

([email protected], fot. SKS)Dziękujemy za przesłanie błędu