Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 11 lipca. Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi
12/07/2018 - 13:25

Kino Kobiet w Heliosie. Mamy dla Was bilety!

W środę 18 lipca o godz. 18 w ramach specjalnego cyklu filmowego dla Pań wyświetlony zostanie film „Pozycja obowiązkowa”. Dla naszych Czytelniczek mamy cztery podwójne zaproszenia do kina Helios w Nowym Sączu. Jak zawsze przed seansem organizatorzy przygotowali szereg atrakcji tylko dla Pań.

POZYCJA OBOWIĄZKOWA

Od lat: 15, Czas trwania: 103 min
Produkcja: USA 2018
Reżyseria: Bill Holderman
Scenariusz: Bill Holderman, Erin Simms
Obsada: Jane Fonda, Diane Keaton, Don Johnson

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Helios, wystarczy wysłać do nas maila na adres: [email protected]. Na odpowiedzi czekamy do 16 lipca (poniedziałek) do godz. 9. W treści należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, zaś w temacie wiadomości "Kino Kobiet”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy cztery osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia.

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)