Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
19/06/2016 - 06:40

Koniuszowa: Mecz – rodzice i nauczyciele kontra uczniowie

Projekt pt. „Zagospodarowanie terenu, który jest nam potrzebny”, realizowali uczniowie Zespołu Szkół w Koniuszowej jako „Młodzieżowi e-inspiratorzy” w ramach programu „Obywatele dla Demokracji”,  finansowanego z Funduszy EOG zakończył się, stał się podstawą do dalszych działań.

Mecz w KoniuszowejRealizując drugi etap projektu o charakterze proobywatelskim pt. „Zagospodarowanie terenu, który jest nam potrzebny” grupa projektowa z Gimnazjum im. gen. Franciszka Gągora w Koniuszowej w dniu 15 marca 2016r. zorganizowała w szkole spotkanie, w trakcie którego Przewodniczący Rady Rodziców Zespołu Szkół w Koniuszowej pan Paweł Gargula obiecał pomoc przy organizacji meczu piłkarskiego - uczniowie kontra rodzice i nauczyciele.

W dniu 11 czerwca 2016 r. (w sobotę) na stadionie w Mogilnie odbył się zapowiadany mecz pomiędzy rodzicami i uczniami z udziałem nauczycieli i władz samorządowych. Głównym organizatorem była Rada Rodziców Zespołu Szkół w Koniuszowej. Imprezę zaszczycił swoją obecnością Wójt Gminy Korzenna Leszek Skowron i choć liczne obowiązki nie pozwoliły mu uczestniczyć w meczu w roli zawodnika, wystąpił on w firmowej koszulce z napisem FC Koniuszowa. Po zaciętej walce zwyciężyli rodzice, wśród których dzielnie walczył dyrektor szkoły Jarosław Gliński. Wynik meczu nie był jednak najważniejszy, gdyż podstawą była dobra zabawa, której nie zabrakło. Podczas zawodów nie obyło się kontuzji, której uległ jeden grających tatusiów – mamy nadzieję, że uraz nie jest poważny. Rada Rodziców przygotowała poczęstunek dla wszystkich przybyłych, a dla najmłodszych widzów i uczestników atrakcje w postaci zjeżdżalni i darmowych lodów.

tekst i zdjęcia: Zespół Szkół w Koniuszowej

Koniuszowa: Mecz – rodzice i nauczyciele kontra uczniowie


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)