Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
06/12/2018 - 10:30

Konkurs: wygraj bilety na weekend Mikołajkowy w kinie Helios

Już 8-9 grudnia w kinie Helios odbędzie się weekend Mikołajkowy. Dla naszych Czytelników mamy aż cztery podwójne zaproszenia na dowolny seans. Na dzieci czeka nie tylko ciekawy repertuar filmowy, ale także ekipa Mikołaja i Bajkoland.

GRINCH

Chiny / USA 2018, animacja, 90’
Reżyseria: Yarrow Cheney, Scott Mosier
Scenariusz: Michael LeSieur
Seanse: 8-9 grudnia godz. 10.00, 12.15, 14.30

Grinch mieszka w samotności, za jedynego kompana mając psa – Maxa. Opuszcza swą jaskinię, udając się do Ktosiowa, tylko w poszukiwaniu pożywienia.
Każdego roku spokój Ktosiowa zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia.

MIŚKÓW 2-ÓCH W NOWYM JORKU

USA 2018, animacja, 92’
Reżyseria: Tim Maltby
Scenariusz: Elie Choufany, Alec Sokolow, Dean Stefan
Obsada: Piotr Adamczyk, Maciej Maleńczuk
Seanse: 8-9 grudnia godz. 10.30, 12.45

Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubieńca Ameryki, Misiek staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają do Miśka niepokojące wieści... Okazuje się, że bezduszny biznesmen planuje rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Czy bohater zdoła go powstrzymać, zanim ostatni lodowiec zamieni się w zgrzewkę mineralnej?

MISJA YETI

Kanada 2018, komedia, animacja, 85’
Reżyseria: Pierre Greco, Nancy Florence Savard
Scenariusz: Pierre Greco, Andre Morency

Młody, niezwykle dociekliwy naukowiec Simon oraz szukająca przygód detektyw Nelly wyruszą w podróż w najwyższe góry świata, żeby się o tym przekonać. Celem ich misji będzie odnalezienie legendarnego stwora. Drogę ma im wskazać zaszyfrowany pamiętnik pewnego zaginionego odkrywcy i kłapiący ciągle dziobem, wesoły ptak Jazzman. Czy Simon i Nelly rozszyfrowują pamiętnik? Czy uda im się spotkać włochate stwory z wielkimi stopami? I wreszcie, czy straszny Yeti jest naprawdę taki straszny?

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do Kina Helios, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie jest Twoje największe marzenie? Na odpowiedzi czekamy do 7 grudnia (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres email: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Helios dla dzieci”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy cztery, które otrzymają podwójne zaproszenia na dowolny seans. Powodzenia!

RG [email protected], Fot. Kino HeliosDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)