Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
09/01/2018 - 12:50

Kordian wraca do zdrowia, pracuje nad nowymi hitami i buduje zamek! [FILM]

Ze zdrowiem gwiazdora z Żeleźnikowej już w porządku. Kordian planuje intensywny rok, ale nie tylko muzycznie. Wzbogaci swoje słynne już ranczo o kolejną atrakcję.

Na szczęście ze zdrowiem już wszystko porządku. - Była mała kontuzja, przydarzyła się na którymś z koncertów i było to, kiedy zeskoczyłem ze sceny do publiczności. Krzywo stanąłem i stało się. Zacząłem odczuwać ból dopiero po kilku dniach, po miesiącu już była kumulacja, a później podjąłem leczenie. Po 3-4 miesiącach rehabilitacji jest wszystko dobrze - powiedział nam Kordian w redakcji "Sądeczanina".

Artysta zaplanowanych ma szereg występów, gotowe są już nowe piosenki, do których powstawać będą teledyski. Kordian prócz pracy muzycznej co roku tworzy słynną żywą szopkę ze zwierzętami.

Zobacz: Będą hity i wielka niespodzianka dla fanów! Kapela Ciupaga intensywnie rozpoczyna rok 2018

-  W każdym roku szopka jest wyjątkowa. Mamy sporo odwiedzających i w tym roku choć śniegu było mało, to zainteresowanie było duże. Mnóstwo ludzi nas odwiedziło, choć szopki już nie ma, to są pytania o przyjazd do niej. Gościliśmy całe rodziny, dla dzieciaków to frajda spotkać zwierzątka - podkreślił muzyk.

MŚ ([email protected]) Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe