Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
26/10/2020 - 13:00

Krynica: dowiozą żywność seniorom, pomogą w nauce kolegom. Dobro powraca

Młodzież ze Szkolnego Koła Caritas, działającego przy ZSP im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju w związku z pandemią rozpoczyna akcję dowożenia trzy razy w tygodniu artykułów spożywczych i medycznych dla seniorów. Startuje również z inicjatywą pn. "Samopomoc uczniowska"


Szkolne Koło Caritas, działające przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju, we współpracy z Parafialnym Zespołem Caritas oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej, rozpoczyna akcję dowożenia najpotrzebniejszych artykułów spożywczych i medycznych dla seniorów. Koordynatorem jest ks. Paweł Śliwa, z parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Zgłoszenia należy kierować telefonicznie pod nr tel: 692 806 009 lub mailowo na adres: caritas@krynica.szkola.pl. Zakupy będą dowożone trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i sobotę, po wcześniejszym zgłoszeniu.  Potrzebni są chętni do współpracy przy zbieraniu zamówień, realizowaniu ich oraz przy rozwożeniu zakupów.

Szkolne Koło Caritas przy ZSP im. Jana Pawła II w Krynicy rozpoczyna też akcję pn. „Samopomoc uczniowska”, - Akcja polega na tym, że uczniowie osiągający dobre wyniki w nauce z danego przedmiotu będą udzielać korepetycji koleżeńskich dla osób chętnych, które mają problemy z opanowaniem jakiejś partii materiału.- czytamy na stronie Szkolnego Koła Caritas przy ZSP im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju - Dzielmy się dobrem! Dobro powraca!

Korepetycje koleżeńskie będą się odbywały na platformie MS Teams -Zachęcamy do zgłaszania się w komentarzach lub wysyłając info na maila caritas@krynica.szkola.pl tych wszystkich, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą oraz tych, którzy potrzebują pomocy w nauce! (MK) fot. ilustracyjne SKC, aut.  Zródło: SKC ZSP im. Jana Pawła II Krynica-ZdrójDziękujemy za przesłanie błędu