Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 18 września. Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
06/08/2020 - 21:30

Krynica:powrót obostrzeń. Cykl koncertów Kryniczanka dla Jana Kiepury odwołany!

W związku ze wzrostem zakażeń na terenie powiatu nowosądeckiego, od soboty (8 sierpnia) przywrócone zostają obostrzenia, w tym dotyczące zakazu organizowania wydarzeń kulturalnych. Z tego powodu cykl koncertów "Kryniczanka dla Jan Kiepury", który miał się odbyć w dniach 9-14 sierpnia w Krynicy-Zdroju zostaje odwołany.

W związku ze wzrostem zakażeń na terenie powiatu nowosądeckiego i oznaczenie regionu na czerwono, od soboty (8 sierpnia) przywrócone zostają obostrzenia, w tym dotyczące zakazu organizowania wydarzeń kulturalnych.

Z tego powodu cykl pięciu koncertów „Kryniczanka dla Jana Kiepury”, zaplanowanych w dniach 9-14 sierpnia przez organizatora Uzdrowisko Krynica-Żegiestów, nie odbędzie się.  Wystąpić mieli m.in.: ulubienica publiczności Grażyna Brodzińska, Jacek Wójcicki, Bogusław Morka, artyści widowiska "Uśmiechnij się z Kiepurą", zespół Tre Voci, oraz Mazowiecki Teatr Muzyczny.

-Szanowni Państwo! W związku z ogłoszoną dzisiaj (przyp. red. tj. 6 sierpnia) informacją o zwiększeniu obostrzeń na terenie powiatu nowosądeckiego, a co za tym idzie w Krynicy-Zdroju, z przykrością musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu cyklu koncertów pod hasłem Kryniczanka dla Kiepury.- czytamy w komunikacie Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A., które rozważa możliwość organizacji przynajmniej jednego z koncertów w formie on-line.

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A informuje, iż zwrot zakupionego już biletu może nastąpić jedynie bezpośrednio w Pijalni Głównej lub poprzez going.pl

(MK) fot. UK-Ż S.A.Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe